Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed

» Zápletka

Star Wars: The Force Unleashed, další kapitola ságy Star Wars, vypraví příběh Darth Vaderova Tajného Učedníka, záhadné postavy, která je trénována samotným Sithským lordem k chycení posledních Jediů. Příběh se odehrává v temných časech, mezi epizodou 3 a 4. Učedníkovo dobrodružství je jak pokračováním nové trilogie - odkrývání následků Rozkazu 66 a soustředění se na pokračující vývoj Darth Vadera - tak přímou spojkou s klasickou trilogií. The Force Unleashed navždy změní Star Wars galaxii a povede přímo k událostem Epizody 4: Nová naděje.

Příběhová linie, vytvořená pod režií Georgie Lucase, zůstává pevně střeženým tajemstvím, ačkoli bylo odhaleno, že cesta tajného učedníka povede přes celou galaxii - z Kashyyyku, domovského světa Wookie, na smetištní planetu Raxus Prime, či houbovitou Felucii. V jeho nebezpečných misích se mu dostane pomoci od jeho loajálního parťáka Proxyho - prototyp holodroida s neuvěřitelnými schopnostmi - a krásné imperiální pilotky jménem Juno Eclipse. Učedník se utká s mocnými vládci síly, včetně odvážné zabrakské válečnice Maris Brood a generála Rahm Koty, drsného Jediského vojáka, který cítí, že učedník má předurčeno stát se něčím mnohem větším než jenom služebníkem Darth Vadera.

Platformy: Nintendo DS, PlayStation 2, PlayStation 3, Sony PSP, Wii, Xbox 360

Datum vydání: 16. září 2008

žánr: 3D Akce

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.