Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Co nového přinese update 1.2 pro Star Wars: The Old Republic?
05.03.2012 16:01 | Autor: C.I.S.I.

V BioWare pro nás pilně připravují Game Update 1.2, který nejenže zalepí některé bugy, ale hlavně přinese spoustu nového obsahové materiálu. A nejen to! Je oficiálně oznámeno, že každý aktivní hráč bude mít možnost poslat třem svým přátelům speciální pozvánku, která jim umožní vyzkoušet si hry v 7-denním trialu, v němž bude na výběr všech 8 charakterů (max. level bude 15). Tato akce je součástí nového programu "Friends Trial". Navíc každý, kdo si tento trial vyzkouší, bude mít možnost pořídit si plnou hru v digitální verzi na Origin.com za zvýhodněnou cenu. Program startuje již 6. března.

Velkým vylepšením mj. projde Legacy systém, pomocí kterého si sjednotíte vaše herní postavy do jednoho rodokmenu, díky kterému se vám odemknou exkluzivní bojové schopnosti a skilly pro každý charakter. Nehledě na to, že i sympatie vašich společníků budou mít na tento Legacy sytém vliv.

Hráči se konečně dočkají změn a novinek týkající se PVP, guild a uživatelského rozhraní. V PVP se můžou těšit na Rankings (hodnocení) a guildy si otevřou své banky (Guild Banks), ve kterých dojde na obchodování mezi jejich členy. Velmi vyhlížena je i vlastní úprava uživatelského rozhraní, což hráčům patch 1.2 konečně umožní. Budou si tak moct například nastavit rozměry jednotlivých tlačítek / sekcí a mnoho dalšího! A jaký bude nový herní obsah?

  • Flashpoint: Lost Island navazuje na Flashpoint Kaon Under Siege z herního updatu 1.1 - Rise of the Rakghouls. Hráči musejí přežít na tajemném ostrově na planetě Ord Mantell, kde se vydali, aby se dozvěděli více o Rakghoul virusu, který zpustošil celé Tion Hegemony. Nicméně odpovědi na tyto otázky mohou mít fatální následky! 
     
  • Operace: Explosive Conflict posílá 8 až 16-členou skupinu hráčů na planetu Denova, kde přebývají zrádci a žoldáci, jejichž denním chlebem je prodej vzácné výbušniny z minerálů jen za tu nejvyšší cenu. Hráči se budou prodírat hordami droidů, žoldáků a smrtících bytostí bojující za kontrolu celé planety, aby to byli právě oni, kdo bude mít přístup k vzácným zdrojům planety. Operace je hratelná jak pro Republiku tak pro Impérium.
     
  • Warzone: Novare Coast postaví proti sobě dva týmy v epické bitvě, v níž je hlavním úkolem kontrola několika klíčových lokací, z nichž pak lze bombardovad soupeřovu základnu. Stejně jako v Huttball Warzone, tak i zde může jít o bitvu mezi Impériem a Republikou nebo čistě o souboj mezi členy jedné frakce, díky čemuž pak mohou zjistit, kdo je skutečný šampión a frajer na dané straně.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
4.

DuKey - 18.03.2012 | 23:03

Hej souhlasim s tebou kladivo nazacatku totalne plne servery a ted se da sotva sehnat skupina lidi na heroic questy natoz na neake vetsi operace oni proste podle me udelali moc serveru a je na ne malo lidi doufam ze pujde presun postav jinak asi budu hrat na serveru sam

3.

C.I.S.I. - 13.03.2012 | 18:20

Urcite. Nove skilly uz navic prijdou i se systemem Legacy.

2.

Mediel - 13.03.2012 | 18:12

Myslite, ze nekdy casem rozsiri i urovne hracu? Tedy, ze max nebude 50, ale treba 70? A doplne nejake nove skilly a pod?

1.

C.I.S.I. - 11.03.2012 | 22:02

Behem dubna by mel byt venku.