Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars SHOP


PC | Xbox 360 | Playstation 3 | Nintendo WiiPlaystation 2PSPDS |
 

Star Wars: The Old Republic

Cena: 299 Kč

 Jedná se o online RPG hru a ke hraní je nutné platit měsíční poplatky, nebo můžete hrát zdarma ve formě Free 2 Play.

Poznejte dobu tisíce let před vzestupem Dartha Vadera, kdy galaxií zmítala válka mezi Galaktickou republikou a Sithským impériem. Vyberte si třídu hrdiny z mnoha klasických postav série Star Wars jako je například rytíř Jedi, lovec lebek a pašerák. Musíte přijímat rozhodnutí, která ovlivní váš vlastní příběh a určí, zda se přikloníte na světlou či temnou Stranu. Na cestách se seznámíte s odvážnými společníky, kteří budou bojovat po vašem boku. Společně se budete bojovat proti nepřátelům v dynamických střetech ve stylu Star Wars, spojovat síly s ostatními hráči k zvládnutí neuvěřitelně náročných úkolů a objevovat taje a zázraky galaxie Star Wars v této funkcemi a možnostmi nabité masivně multiplayerové onlinové hře. URČETE SI VLASTNÍ SÁGU STAR WARS – Vyberte si jednu z osmi legendárních profesí a staňte se hrdinou vlastní ságy Star Wars. Tu tvoří interaktivní příběh s hranými dialogy herních postav, které jsou kompletně dabovány.ZVOLTE SI SVĚTLOU ČI TEMNOU STRANU – Zásadní rozhodnutí na vaší cestě určí, zda se vydáte světlou či temnou stranou Síly. DOBRODRUŽSTVÍ SE SPOLEČNÍKY – Budujte a ukončujte důležité vztahy se společníky, kteří se k vám přidávají na cestách a bojují po vašem boku.HEROICKÉ SOUBOJE VE STYLU STAR WARS – Bojujte proti chytrým nepřátelům v dynamických soubojích se světelnými meči, barových přestřelkách a mohutných bitvách za účasti mnoha hráčů.PILOTUJTE VLASTNÍ KOSMICKOU LOÏ – Získejte vlastní loï, která se stane základnou pro vaše akce. Objevujete s ní po galaxii a zapojujete do velkolepých vesmírných bitev.OBJEVTE FUNKCEMI NABITÝ MMO – Přijdete se k přátelům a vyzkoušejte si Válečné zóny zkušených hráčů proti obyčejným, multiplayerové Flashpointy, operace více skupiny, guildy, aukční domy, vylepšování postavy, vybavení a mnoho dalšího.

 

SW: The Old Republic 60 denní předplacená karta

Cena: 699 Kč

 Balení neobsahuje hru, ale jen kód na 60 dní předplaceného hraní.

- budete mít jistotu neomezeného hraní

- získáte přednostní vstup do hry, před všemi co hrají Free 2 Play

- Ingame bonus Kartelové body, za koupi předplaceného hraní

- Nemusíte platit hru přes internet

 

Star Wars: The Force Unleashed II

Cena: 199 Kč

 Pokračování hry Star Wars: The Force Unleashed Vás zavede mezi klíčové události Star Wars: Epizoda III a Star Wars: Epizoda IV. V novém dílu hry odkryjete novou Sílu a schopnosti, novou zápletku a nakouknete do tajemství samotného Darth Vadera a jeho tajemného učedníka. Poznáte staré i nové přátele a mnoho dalšího. Vyzdvihněte boj o další úroveň a získejte zpět, to co Vám náleží. Star Wars je zpět a jeho síla Vás odrovná.

 

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

Cena: 599 Kč


Nejnovější díl z úspěšné herní série LEGO Star Wars přichází již ve třetím pokračování. Válka klonů nabízí to nejlepší z předchozích dílu a přetváří je do zcela nového rozměru. Zbrusu nový příběh jen Vám dá nahlédnout do prostředí Hvězdných Válek a hrdinů, kde každý je originál. Je zde přepracován bojový systém, který počítá s využitím odlišných dovedností jednotlivých hrdinů. Jsou zde dva nové módy, Battle a Builder, kde v jednom proti sobě nastoupí skupina rytířů Jedi a vojáci Impéria a ve druhém módu Builder si lze vytvořit svou vlastní úroveň. LEGO Star Wars III: Clone Wars, Vám nabídne vše, co od této série očekáváte,. Postavte si svůj svět.

 

Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Cena: 699 Kč

 Přepracováná verze Star Wars The Force Unleashed nově také na PC + 3 nové levely.

Akční hra Force Unleashed se bude odehrávat mezi Epizodami III a IV. Těšit se můžete na: Několik různých zakončení, k nimž dojdete dle morálních rozhodnutí učiněných během hraní. Příběh rozprostřen mezi celých sedmnáct let od Epizody III do Epizody IV. Hl. hrdina nalezen Darth Vaderem coby malé dítě, podobu/hlas dodá tomuto učedníkovi Sam Witwer ze seriálu Battlestar Galactica. Vaderovou zkouškou loajality sličný doprovod imperiální pilotky Juno Eclipse (nadabuje Natalie Cox), jejíž vztah s hl. hrdinou autoři připodobňují slovním pingpongům mezi Hanem a Leiou. Junina loï Rogue Shadow coby váš transport po galaxii i základna po vzoru Ebon Hawk z obou dílů KOTOR. Týdny psychického týraní od Vadera v případě, že nesplníte misi nebo utržíte zranění. Z nepřátel obyvatelé Felucie (ovládající Sílu a vybavení světelnými meči/tyčemi jako bodyguardi generála Grievouse z Epizody III) nebo Rancor, po němž budete muset házet okolo se povalující kameny a předměty, protože váš Force Push na něj nebude dost silný. Cílem několika misí lov uprchlých Jediů po celé galaxii. Systém na ochranu proti zneužití Force Push budou mít všichni Jediové vč. vás v singlu i multiplayeru - v praxi budete muset používání Síly v duelech rovnoměrně vyvažovat např. šermováním se světelnými meči. Učedníkovo automatické vychylování laserových střel světelným mečem se bude postupně zlepšovat a teprve později si vyvine schopnost výboje odrážet, jak to známe z ostatních Star Wars her. Důraz je kladen na používání Síly a ne na šermování s mečem.

 

Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes

Cena: 249 Kč

 Hra bude zasazena mezi první a druhou řadu seriálu Clone Wars, s nímž bude ostatně sdílet i vedlejší (= seriálové) postavy a také výtvarné zpracování. Zahrajete si za všechny zásadní Jedie, od Anakina a Obi-Wana po Mace Windua nebo Kita Fista, a taktéž i za některé z klonů. Slíbeno je také časté používání Síly, střelba z obyčejných zbraní a dokonce i možnost celou hrou (30 misí) projít kooperativně ve dvou lidech. Vedle zabijáka Cada Banea bude vaším druhým cílem nový skakoanský záporňák jménem Kul Teska, tj. předání těchto dvou postav spravedlnosti bude vaším hlavním úkolem. Hra půjde hrát i sólo, ale vyvíjena je s důrazem na kooperativní mód, který s sebou přinese i odemykání bonusů a upgradování postaviček. Během hraní má docházet k časté interakci s prostředím i řešení puzzlů, při pohybu zase využijete všech jediovských akrobatických schopností (především obrovských skoků Force Jump). Při hře za kloní vojáky vás čeká střelba z raketometů, používání tepelných detonátorů (oblíbené zbraně ze světa Star Wars) a další. Nevynechá se ani užívání dopravních prostředků, např. vzdušných motorek armády Separatistů.

 

LEGO Star Wars: The Complete Saga

Cena: 9,99€

 Nejde jen o obyčejnou kompilaci prvního a druhého dílu LEGO Star Wars,

hra nabídne celou řadu nových vlastností. Třeba z Epizody II přibude zbrusu nový level s památnou honičkou za nájemnou lovkyní Zam Wessell. Již tak neobyčejně početnou řadu postav rozšíří tatooinský obchodník Watto, právě lovkyně odměn Zam Wessell nebo gunganský Boss Nass (celkově autoři mluví o 160 hratelných postavách). Úrovně a panáčci z prvního Lego Star Wars prý dále prošli drobnými změnami, aby se mohly vyrovnat druhému dílu. Pod tím si nelze představit než vylepšený Character Customizer - zlepšenou tvorbu vlastní postavičky, kdy půjde míchat stavebnicové díly z obou trilogií navzájem. Co se úrovní z jedničky týče, autoři do některých z nich přidají ovladatelná vozidla, konkrétně do Mos Espa Podrace a Gunship Cavalry. Všechny postavy, včetně těch bez schopnosti ovládat Sílu, navíc nově budou moci stavět vozidla a rovnou je řídit. Celou hru pak doplní nový Challenge mód, několik bonusových levelů a deset Bounty Hunter mini-misí, dále několik nových power-upů a dokonce i Force Powers, tzn. možností použití Síly. Majitelé dostanou taktéž možnost hrát ve dvou v kooperativním módu, přičemž v The Complete Saga budou samozřejmostí grafika ve vysokém rozlišení a nové vizuální efekty.

 

Star Wars: Empire at War GOLD

Cena: 9,99€

 GOLD edice obsahuje základní hru Star Wars Empire at War, datadisk Forces of Corruption a pět bonusových map.

Ve Star Wars Empire At War jste si mohli zahrát za Impérium i Rebely, ve Forces of Corruption se budete smět postavit proti oběma těmto stranám jako Tyber Zann, který je schopen udělat naprosto vše pro vlastní prospěch a pro to, aby se stal tím největším kriminálním živlem od dob, kdy byl za něj považován Jabba the Hutt. Těšit se můžete na všechny nekalé praktiky, jako uplácení, pirátství, únosy, a další podobné věci blízké podsvětí Hvězdných válek. Kampaň byla usměrněna. Bude zde méně planet, na kterých si hráč může jen tak hrát, ale o to více můžete očekávat vyprávění a naskriptovaných misí. Zaznamenat půjdou určité změny i na grafice. Modely postav a jednotek by měly být detailnější, nové mapy povrchů planet budou jak větší, tak i živější. Co se týče nových funkcí a vlastností, některé - zejména ty související s novou frakcí - jsme již uváděli. Z dalších stojí za zmínku například možnost nastavení automatické palby během souboje, a to pouhým kliknutím pravého myšítka na speciální tlačítko. V galaktickém módu pak najdete také novou obrazovku pro pokročilejší rozvrh základny, díky níž budete moci přesouvat své struktury a jednotky na různé pozice na mapě. Tohle prý bylo přidáno na žádost fanoušků, kteří chtěli mít více prostředků k uspořádání svých základen. Významně měl být jinak upraven rovněž multiplayer.

 

Star Wars: Knights of the Old Republic

Cena: 8,99€

 Vyber si svou cestu!


Čtyři tisíce let před Impériem padly stovky rytířů Jedi v bitvě proti nemilosrdnému Sithu. Vy jste poslední naděje Øádu rytířů Jedi. Dokážete ovládnout obrovskou moc Síly a zachránit Republiku? Nebo padnete do osidel Temné strany? Hrdina, nebo darebák? Zachránce, nebo dobyvatel... Jen vy sám určíte osud celé galaxie!
- Naprosto nový zážitek ze světa Star Wars, jedinečné postavy, bytosti, dopravní prostředky a planety.
- Naučte se používat Sílu s více než 40 různými schopnostmi a vytvořte si vlastní světelný meč.
- Navštivte některá z nejoblíbenějších prostředí světa Star Wars, například Tatooine nebo domov Wookiee, planetu Kashyyyk.
- Sestavte si svou skupinu z devíti upravitelných postav, včetně Twi'leků, droidů a Wookieeů.
- Ve své vlastní lodi Ebon Hawk cestujte do devíti rozsáhlých světů

 

 

Star Wars: Knights of the Old Republic 2

 

Cena: 9,99€

 Pět let po událostech z úspěšné hry Star Wars: Knights of the Old Republic jsou rytíři Jedi na pokraji záhuby a Republice hrozí pod tlakem lordů ze Sithu zánik. Poslední nadějí Republiky zůstává tedy osamocený rytíř Jedi, snažící se znovu spojit s vesmírnou silou. Bude však muset čelit tomu nejtěžšímu rozhodnutí: následovat světlou stranu síly, nebo podlehnout její temné straně... Sith Lords je pokračováním hry Knights of the Old Republic. Ta získala více než 35 ocenění hry roku. Druhý díl se odehrává přibližně 4000 let před událostmi z filmu Star Wars Episode I. Čekají vás nová kouzla síly, zbraně, lokace, postavy a třídy. Hned na začátku si budete moci zvolit jednu ze tří tříd Jedi, přičemž každá má přístup ke svým unikátním dovednostem. Na základě vašeho jednání během hry se vaše postava bude přiklánět ke světlé či temné straně síly. Rozhodnutí, jež učiníte, neovlivňují pouze vaši postavu, nýbrž i členy vaší družiny a ty, na něž narazíte během svého putování. Kontinuitu příběhu zajišťuje zapojení některých významných postav z prvního dílu hry. Hru vyvíjí společnost Obsidian Entertainment, kterou založili tvůrci takových her jako Fallout, Icewind Dale, Baldur`s Gate: Dark Alliance a Planescape: Torment.

 

Star Wars: Battlefront 2

Cena: 8,99€

Hráče prvního dílu jistě potěší úplně nový single-playerový mód Star Wars Battlefront II, s nelineárními misemi inspirovanými všemi šesti díly filmové série. Její poutavý příběh vás zavede na více než 12 nových lokací, z nichž mnohé pocházejí z Episody III. Podíváte se tak například na vulkanický Mustafar a zúčastníte se vesmírné bitvy nad Coruscantem, chybět samozřejmě nebudou ani scény jako například boj uvnitř Hvězdy smrti nebo návštěva Tantivu IV princezny Leiy, kterou můžete znát ze začátku Episody IV. Ve hře také budete mít poprvé možnost zúčastnit se bojů ve vesmíru, s možností vylodit se na palubě nepřátelského plavidla a odtud pak vést útok. Na začátku se ocitnete uvnitř své mateřské lodi, nasednete do vesmírné stíhačky dle vlastního výběru a vyrazíte do volného prostoru bojovat s nepřáteli. Budete-li chtít, můžete přistát v útrobách mateřské lodi protivníků, vtrhnout na velitelská stanoviště, pomocí paprskových střílen zneškodnit štíty a zničit loï zevnitř! Nebo samozřejmě můžete zůstat uvnitř vlastní mateřské lodi a bránit ji před podobnými přepady a nepřátelskou palbou. Je to jen na vás. Výrazných vylepšení se dočkalo pochopitelně i v onlinové části hry. Například budete moci snadno vyhledat své kamarády a sledovat jejich statistiky. Také zde je podpora pro větší množství hráčů - až 64.

 

Star Wars: Republic Commando

Cena: 8,99€

 Po celé galaxii se rozpoutal chaos. Jste velitelem elitní jednotky Republic Commando,

Star Wars Republic Commando je týmová 3D střílečka, která vám umožní prozkoumat elitní armádní svět Hvězdných válek. Čeká vás vedení tříčlenného týmu elitního komanda Republiky. Čekají vás napínavé mise hluboko za nepřátelskými liniemi, rozdělené do více než 14 úrovní a tří kampaní. K dispozici vám bude více než tucet smrtících zbraní. Unikátní novinkou v této hře je možnost ovládání vlastního týmu stisknutím jediné klávesy. Své spolubojovníky tak jediným stiskem pošlete do útoku či jim zadáte jakýkoliv jiný povel s pomocí intuitivního systému příkazů.

 
Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
7.

SiR - 30.01.2013 | 03:01

Collectors edition Old republic

6.

SiR - 17.01.2013 | 02:49

koupil bych collectors edition.pokud se nekdo najde at mi da echo na 734373916

5.

C.I.S.I. - 18.01.2012 | 19:35

Protoze se dnes uz neprodava

4.

sedly - 18.01.2012 | 18:07

proc nemate v shopu jedi academy

3.

Darth Vader - 28.10.2011 | 21:38

To musi byt špatný když se za to platí.Udusím vás

2.

Darth Critic - 07.10.2011 | 18:25

???

1.

TXomas - 07.10.2011 | 16:52

OMG ono se za to musi platit! radsi odunnistaluji