Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Darth Malgus

Ničitel, Objevitel, Diplomat.

V moderní historii Sithského Impéria vyčnívá Darth Malgus jako kuriozita. Jako zuřivý bojovník prvních linií ve svých dřívějších letech Malgus zajmul nelidskou milenku, se kterou jednal více jako s manželkou než s otrokyní. Ta mu sloužila po boku v průběhu jeho nejúspěšnějších tažení, včetně destrukce chrámu Jediů na Coruscantu. Zaměstnával žoldáky z ras dlouho považovaných za nedůvěryhodné a naučil se tuctům jazyků.

Nejvíce neobvyklé bylo, že Darth Malgus po Coruscantské smouvě opustil Imperiální hry o moc. Jako vysoce postavený Sith bojoval o kontrolu armád a surovin, která tradičně zajišťovala křeslo v Temném Koncilu. Darth Malgus vedl vojenské expedice do Neznámých regionů, zabírá nová teritoria a podporuje vliv Impéria jako celku.

I přes často nesouhlasný postoj na politické problémy, je na Malguse spoleh, že příkazy splní, ale nemá sílů, aby se k nim vyjádřil. Tato kombinace drží i ty Sithy, kteří nesnáší jeho neustálé volání po změně, aby proti němu zakročili.

Klíčová fakta:

Domovská planeta: Dromund Kass

Rodné jméno: Veradun

Nejznámější zabití: Jedi Ven Zallow

 

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.