Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Mandalore

Jednotitel klanů

V pozici Mandalora je část generála, část krále, a hlavně válečného strůjce. Titul Mandalora není dědičný a mohou uplynout staletí kdy Mandaloriánské klany nejsou sjednoceny pod jediným vládcem. Pokud má jeden válečník jak svou vizi, tak sílu k převzetí titulu, všechny klany musí tuto autoritu buï uznat nebo válčit proti ní.

V půběhu raných let války, podporovala Imperiální rozvědka loutkového Mandalora – známého nyní jako Mandalore Nížší – který sjednotil klany krátce před tím, než byl poražen během blokády Hydianské obchodní cesty. Hledajíc oživení klanů a navrácení své podpory, vyhlásil Mandalore Nižší Velký lov, celogalaktickou soutěž slávy, jen aby získal vítěze, který ho vyzval na duel, zastřelil a získal jeho titul.

Nový Mandalore pomalu upevňoval moc, drtil povstání těch, jenž věřili, že Mandaloriáni by měli následovat cestu Mandalora Ochránce a podporovat Republiku. Dnes je jeho pozice absolutní a prozatím alespoň Mandaloriáni zůstavají obezřetní, dobře placení spojenci Impéria.

Klíčová fakta:

Základna: Geonosis

Dřívější jméno a pocty: Artus, Velkošampión Velkého lovu, Ničitel Křižáckého schizmatu

Známí nepřátelé: Vůdce Křižáckého schizmatu Jicoln Cadera ( předpokládaný zesnulý)

 

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.