Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Nem'ro The Hutt

Král kriminálníků v Jiguuně

 Když Hutt dosahuje vrcholu své kariéry, je jeho právo a privilegium nechat svou mysl a tělo zakrnět – odchyluje se od podřadných věcí a striktně uspokojuje své chutě. Tak to je i s Nem'rem.

Před desetiletími byl Nem'ro plánující a ambiciózní vůdce napříč gangy v Jiguuně, jednoho z prominentních průmyslových měst Huttů. Blok za blokem, továrnu za továrnou, převzal kontrolu skrz brutalitu, vydírání a ryzí obchodnický důvtip. Dobře zaplatil své stoupence a svrhl předešlého vládce Jiguuny v krvavém převratu. Nikdy se nezbavil soupeřících gangů, pouze je zastrašil a požadoval podíl výdělků.

Nyní je pohodlný a sebevědomý Nem'ro povolný přenechat řízení svým zástupcům, mezitím co on se soustředí na to, co dělá jeho život šťastný: jídlo, boje v aréně a vychutnávání si respektu jeho šlechty. Jen vzestup Fa'athra, Huttského kariéristy a možného rivala, obrací jeho pozornost zpět na obchodní záležitosti. Místní se strachují, že pokud Nem'ro nevyhnutelně rozhodne, že Fa'athra je hrozba, tak války gangů mohou skončit vskutku krvavě.

Klíčová fakta:

Domovská planeta: Hutta

Obchodní zájmy: těžba Shvash plynu, distribuce koření (drog), černý obchod se zbraněmi

Známí nepřátelé: Fa'athra the Hutt, "Huttsbane," Black Sun (Černé Slunce)

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.