Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Biografie » Velkomoff Kilran

Coruscantský řezník

Vzdělaný, vychytralý a naprosto nelítostný Rycus Kilran může být vůbec tím nejlepším lodním stratégem, kterého kdy Impérium vidělo. Narozen v bohaté rodině s hrdou vojenskou tradicí, se Kilran prokázal (k nikoho překvapení) jako schopná pravá ruka Sithů v průběhu prvních Imperiálních útoků na sektor Brema. Když jeho Sithský nadřízený zemřel v průběhu bitvy o Ord Ibanna, Kilran ukázal, že je více než schopný taktický poradce – převzal velení tříštící se Imperiální flotily a vedl je k rychlému a konečnému vítězství.

V následujících letech rostla Kilranova autorita spolu s výpisem jeho triumfů, a jak Sithové, tak ministr války se naučili respektovat jeho neortodoxní strategie. Jeho brutálně účinné údery v půběhu posledních dnů války mu vynesly mezi občany Republiky přezdívku „Coruscantský řezník“ (jméno, které přijal s charakteristickou ironií) a z jeho hrdinského výstupu proti skupině naloïujících se Jediů si vysloužil své jizvy. Po konci války mu byl udělen čestný titul „Velkomoff“ za jeho zásluhy.

 

Klíčová fakta:

Domovská planeta: Dromund Kass

Úspěchy: Hrdina bitvy o Coruscant, zpacifikoval povstání na Togrutě

Osbnostní rysy: patriot, charismatický, génius, znalec vín

 

 

 

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.