Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Vesmírné lodě » Defender

Model: Defender – Lehká korveta
Výrobce:
Corellian Engineering Corporation

Určeno pro:

Defender byl vytvořen na vrcholu Velké hyperprostorové války přímo na zakázku řádu Jedi. Rada Jedi uvedla tuto korvetu do provozu po zjištění, že žádné republikové plavidlo není dostatečně vhodné pro specializované mise Jediů. Vnější vzhled Defenderu je založen na civilní verzi korvety, ale byl vybaven nespočtem speciálních vylepšení. Loï obsahuje dvě paluby - formální horní palubu s místnostmi pro diplomatická setkání a elegantní konferenční místnost ve středu lodi.

Spodní paluba Defenderu je vybavena nákladním prostorem, ošetřovnou a malou osobní kajutou, kam se Jedi může uchýlit k meditaci. I přes závazek řádu Jedi chránit mír je loï bojeschopná. Pokud to okolnosti dovolují, je Defender připraven vypořádat se s nepřítelem za pomoci dvou turbo laserů, zatímco je chráněn vysoce výkonnými štíty.

Rozšířené info
Jaká jiná loï by mohla sloužit ve jménu dobra než právě corelliánská korveta. Tato sice nebude vozit žádnou princeznu (i když!), ale jako prodloužená ruka Jedie ostudu neudělá. Barvy dávají hned tušit, že se jedná o republikovou loï. I tak si tvůrci se samotným tvarem vyhráli, aniž by přišli o ten první pohled, kdy si každý řekne: „ta loï musí být z Corellie“. Jakmile ji spatříte ve hře, tak to bude znamenat jen dvě věci, buï přijela pomoc, anebo můj nenáviděný nepřítel.

Průlet lodí:

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.