Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Vesmírné lodě » Fury

 

Model: Fury –imperiální stíhač
Výrobce:
Imperiální doky

Určeno pro:

Fury uvádí pokročilý hyper pohon a nejlepší podsvětelné motory dnešní doby, je to nejvíce všestranná loï v imperiální flotile. I když je původně navržena pro vojenské mise nejvyšší priority, stala se oblíbenou mezi Sithskými lordy a poslední verze jsou podle toho i zařízeny. Úhlovitý design plavidla kombinuje manévrovatelnost menších imperiálních stíhaček, jako je Interceptor, s působivou výzbrojí, která konkuruje i několika větším vojenským lodím Impéria.

Fury také disponuje nově navrženou dvojicí útočných „křídel“, jež zůstávají v zavřené pozici během letu, ale mohou být rozloženy v boji na blízko ke zvýšení pohyblivosti a dosahu palebné síly. Naopak v interiéru byly provedeny změny k zajištění požadavků na luxus a estetiku vyžadovanou Sithy. Na žádném místě se nešetřilo.

Rozšířené info
Podobně jako všechny nové lodě si i Fury bere inspiraci z filmového univerza, tentokrát od tradiční TIE stíhačky, avšak jedná se o mnohem větší loï, podobně velkou jako býval Ebon Hawk z prvních KotORů. Fury bude váš domov a základna, z níž půjde strach napříč galaxií, a pro jiné naopak naděje a spravedlnost. Ale to už bude záležet na vás, frakce v The Old Republic nejsou pouze černobílé.

 Průlet lodí:

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.