Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic

» Weekend Pass Free Trial FAQ

1. Co to je Weekend Pass Free Trial?

Weekend Pass Free Trial vám umožní vyzkoušet si  Star Wars: The Old Republic na víkend zcela zdarma. Tento program je dostupný pouze pro nově založené účty. Pokud již patříte mezi platící hráče anebo jste zrovna součástí jiného trial programu, pak vám Weekend Pass Free Trial nebude zpřístupněn. V opačném případě si můžete hru stáhnout a zahrát až po dobu čtyř dní. Začátek každého Weekend Pass Free Trial naleznete na stránkách Weekend Pass Free Trial , jež jsou umístěny na  www.StarWarsTheOldRepublic.com/weekendpass.

2. Kdo si může Weekend Pass Free Trial vyzkoušet?

Kdokoliv, kdo ještě nemá ve Star Wars: The Old Republic aktivní herní účet. Na každý nově založený účet lze uplatnit pouze jeden Weekend Pass Free Trial a nemůžou se jej zúčastnit hráči, kteří jsou momentálně součástí jiného trial programu.

3. Jak zjistím, že je Weekend Pass Free Trial momentálně dostupný?

O aktuální dostupnosti Weekend Pass Free Trial naleznete informace na www.StarWarsTheOldRepublic.com/weekendpass, kde bude vystaveno přesné datum a čas zahájení zkušebního období. Nedostupnost Weekend Pass Free Trial se projeví tak, že nebudete vám nebude dovoleno kliknout na tlačítko „Play Now“, které naleznete na výše zmiňovaném odkaze.

4. Jak se můžu do Weekend Pass Free Trial přihlásit?

Stačí navštívit stránky Weekend Pass Free Trial a zjistit, zda je možné kliknout na tlačítko „Play Now“. Pokud ano, budete vyzváni k vytvoření účtu na www.StarWarsTheOldRepublic.com. Po vyplnění údajů vám bude zaslán potvrzovací email na adresu, kterou jste zadali při registraci. Po úspěšném dokončení registrace budete přesměrováni na My Account stránku, kde doplníte své kontaktní údaje a zároveň si navolíte tři až pět bezpečnostních otázek. Jakmile máte vše potřebné hotové, měli byste vidět tlačítko „Start Trial Now“, pomocí kterého se vám spustí instalace hry a váš Weekend Pass Free Trial započne.  

5. Musím si hru předplatit, abych si mohl Weekend Pass Free Trial vyzkoušet?

K hraní Weekend Pass Free Trial není třeba vyplňovat či zadávat platební možnosti a detaily. Ovšem během hraní není problém kdykoliv uplatnit Herní kartu anebo si zaplatit předplatné, abyste se okamžitě mohli pustit do plnohodnotného a neomezeného herního zážitku. Po zaplacení předplatného anebo zadání Herní bude nevyužité období Weekend Pass Free Trial ukončeno. 

6. Kdy můj Weekend Pass Free Trial začíná a končí?

Přesný čas a datum pro každý Weekend Pass Free Trial bude k dispozici na stránkách Weekend Pass Free Trial, jež jsou umístěny na www.StarWarsTheOldRepublic.com/weekendpass. Váš Weekend Free Trial se spustí po kliknutí na tlačítko „Start Trial Now“ a poběží až do stanoveného konce zkušebního období.

 

7. Existují pro Weekend Pass Free Trial nějaká omezení?

Pro Weekend Pass Free Trial jsou nastavena tato omezení:

 • Vaše herní postava nemůže překročit 15. zkušenostní úroveň. Jakmile této mety hráč dosáhne, bude o tom informován skrz herní upozornění a chat zprávu.
   
 • Vaše herní postava se může pohybovat pouze ve startovních lokacích, v hlavních městech, na flotilách, ve všech Warzónách a také v prvním Flashpointu. V případě opuštění stanovených herních lokací se okamžitě objeví zpráva upozorňující na opuštění vyhrazených prostor.
   
 • Vaše postava nebude moct používat hlavní chat, obchodní chat a PvP chat. K dispozici bude pouze lokální chat, skupinový chat, guildovní chat a přímé zprávy hráčům (tzv. „whispers“)
   
 • Vaše postava nebude moct posílat herní maily (a ani na ně odpovídat) ostatním hráčům ve zkušebním období. Nicméně přijímat herní maily zakázáno mít nebude.
   
 • Vaše postava nebude moct využívat Galactic Trade Network (mezigalaktická obchodní síť) a obchodování s jinými hráči také nebude povoleno.
   
 • Účastníci programu Friends Trial budou mít možnost vylepšit si své Crew Skills až na 40. úroveň.
   
 • Vaše postava nebude získávat zkušenostní body pro systém Legacy.

 

8. Kdy se dozvím, že můj Weekend Pass Free Trial skončil?

Po ukončení vašeho Weekend Pass Free Trial vám bude odepřen přístup do hry. Dobu expirace naleznete na stránkách Weekend Pass Free Trial .

9. Jaké typy serverů budou dostupné?

Budou dostupné všechny typy serverů: Player versus Environment (PVE), Player versus Player (PVP) a Role Playing (RP-PVE a RP-PVP). Další informace o typech serverů můžete nalézt na Help Center. Jestliže už máte kamaráda, který hru hraje, je dobré zjistit si, na jakém serveru se nachází, abyste si to pravé herní dobrodružství mohli vyzkoušet právě s ním.

10. Bude má postava po skončení Weekend Pass Free Trial zrušena? 

V momentální době se neplánuje mazání postav, které byly vytvořeny během Weekend Pass Free Trial. V případě pozdější koupě hry tak vaše bude znovu aktivní a vy budete moct pokračovat přímo tam, kde jste skončili. Autoři si nicméně vyhrazují právo na smazání postavy z trial programu bez dřívějšího upozornění.

11. Co se stane s mým účtem po skončení zkušebního období?

Váš účet bude u nás evidován jako neaktivní, dokud nedojde k jeho úplnému zrušení z vaší strany.

12. Jak si mohu hru koupit?

Můžete navštívit buy.swtor.com a vybrat si jednu z nabízených herních edic Star Wars: The Old Republic anebo navštivte herního prodejce ve vašem okolí. Seznam předních prodejců her naleznete například zde - http://www.ea.com/cz/1/objednat-star-wars-the-old-republic.

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 

Zatím ľádné komentáře. Buďte první.