Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Force Unleashed II  Star Wars: The Force Unleashed II je pokračováním úspěšného titulu z roku 2008, který vyvolal spoustu kladných i záporných reakcí, avšak byl jednoznačně prodejním hitem a dočkal se po roce i nepříliš dobře odvedené PC konverze. Nyní se vrací zpět i s Galenem Markem (Starkiller) v hlavní roli, a navazuje na uzavřený konec původní hry poněkud netradičním způsobem. Rozšíření původní hry o alternativní sithskou dějovou linku se tudíž nebere v potaz. Starkiller se probouzí v bactové nádrži na planetě Kamino s hlavou plnou vzpomínek na z jeho pohledu neznámou ženu jménem Juno Eclipse, a hlasy Dartha Vadera a Mistra Yody. Brzy se, ale Starkiller dozvídá děsivou skutečnost o své identitě, a bude se muset rozhodnout, co dál, protože na Kaminu odpovědi na neznámé vzpomínky nezíská.

Pokračování TFU tedy začíná s čistým štítem, a s příběhem, který znovu schválil sám George Lucas. Starkiller bude samozřejmě ovládat nové schopnosti Síly, ze kterých budou zarytým fanouškům původní trilogie vstávat vlasy na hlavě na vylepšeném enginu Ronin z původní hry. Otázkou, ale zůstává, jestli se LucasArts poučilo z chyb prvního dílu, nebo se znovu dočkáme nemastné, ale kvalitní řežby. Stejně tak se vrátí i původní herci, kteří budou znovu předlohou a hlasem herních charakterů v TFU II.

 

 VÝVOJ:  LucasArts Studios, Aspyr Studios
 ŽÁNR:  Akční 3D hra z pohledu 3. osoby
 DATUM VYDÁNÍ:
 26. říjen 2010
 PLATFORMY:  Xbox 360, Playstation 3, Wii, Microsoft Windows
 NÁROKY:  nVidia 8800GTS, AMD HD3850, Core2Duo, 2GB RAM
 INSTALACE:  11GB

 


The Force Unleashed II - Wallpapery
01.08.2010 09:21 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Oficiální stránky hry Star Wars: The Force Unleashed II prošly v minulých dnech velkou rekonstrukcí a najdete tam spoustu nového materiálu. Vše postupně začínáme přidávat i k nám na stránky. Hned ze startu si můžete obměnit pozadí vašeho počítače jedním ze čtveřice čerstvých wallpaperů. Stáhnout si je můžete v naší sekci

[Více v sekci Wallpapery]

The Force Unleashed II - sběratelská edice
08.06.2010 21:23 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [3]

Na Facebook profilu hry Star Wars: The Force Unleashed II se poslední dobou objevují velice zajímavé informace. Tou nejnovější je potvrzení sběratelské edice, která kromě hry nabídne také jakýsi bonusový disk, o jehož obsahu zatím nic nevíme, a taky flashdisk v podobě Starkillera. Dále pak nevíme, zda se tato nabídka bude platit jenom pro Xbox 360 anebo i pro jiné platformy. Jakmile zjistíme nové informace, budeme vás okamžitě informovat.

Datum vydání The Force Unleashed 2
04.05.2010 20:46 | Autor: Fluke | Komentáře [2]

 

Je to tak, naše přání bylo vyslyšeno a pomalu se internet začíná plnit novinkami okolo SW The Force Unleashed II. Na oficiálních stránkách už bylo odhaleno i datum vydání, které je 26. říjen letošního roku, čili dva měsíce školy po velkých prázdninách. Taková malá odměna za to, že je vydržíte:)

Platformy jsou samozřejmě Xbox 360, Playstation 3 a Wii. Také se dočkáte i mobilních portů. PC verze je stejně jako v případě prvního dílu neoznámena a tipuji, že se bude opakovat stejná situace jako s první dílem, kdy si cca rok počkáme. Jenom doufejme, že konverzi bude dělat někdo jiný než naposled.

Navázání na první díl je možná mírně spoileroidní, takže kdo si nechce zkazit překvapení a bude hrát jedničku, tak ať nečte dál;). Zvědavci už pravděpodobně zjistili i jinde, že druhý díl naváže na konec prvního (DLC se nepočítá) a Galen Marek, aka Starkiller, je stále mrtvý. Hrdina druhého dílu je jeho klon, respektive už nějaký v řadě, a ze začátku bude vaším úkolem uniknout Vaderovi a zjistit, co je to za vzpomínky, které se vám honí hlavou. Je to skoro takové repete, u kterého těžko soudit jestli je to dobře nebo špatně. Nicméně první díl vydělal velké peníze a slavil značný úspěch, stejně jako slavil značnou negativní kritiku. Uvidíme jakým krokem půjde jeho pokračování.

I přesto, že v novém díle budete moci používat dva lightsabery zaráz (ve třetím díle to budou tři:), tak zatím nejsou žádné informace jestli pokračování bude obsahovat nějaký multiplayer. Osobně s ním moc nepočítám, ale TFU2 by velmi prospěl návrat multiplayerových kvalit série Jedi Knight, jak po hráčské, tak obchodní stránce.

Tak jako tak je to aspoň nějaká herní SW výplň pro tento rok, než nám do klína spadne the Old Republic, o kterém jsme už napsali mnoho informací a na další se můžete těšit, stejně jako u Force Unleashed 2. May the force be with you;)

The Force Unleashed II oznámeno
13.12.2009 02:58 | Autor: Dromedarr | Komentáře [78]

Dnes byla na VGA 09 odhalena dlouho očekávaná Star Wars hra od LucasArts. Nakonec se nejedná se o Battlefront 3, ani o nový projekt SW: Legends, ale o The Force Unleashed II. Platformy, na kterých bude hra vydána, zatím nebyly ohlášeny. Datum vydání je plánováno na rok 2010. Nyní si vychutnejte velmi zdařilý cinematic trailer. Pro více informací pravidelně sledujte náš web.

 


Podělte se s námi o své dojmy v komentářích.

Spuštěna byla už i oficiální stránka hry, na které ale moc informací zatím nenajdete.