Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

» Demo

Popis

 Jak začít? To si říkám vždy, když mám nějakou recenzi napsat. Nebudu nic prodlužovat a vrhnu se ihned na popis dema.
Když si demo nainstalujete a spustíte, tak se vám zobrazí úpně nové menu (úplně jiné než v JKJO). První co asi uděláte bude, že půjdete do menu nastavení. Zde si nastavíte rozlišení - pro plynulý běh hry doporučuji pro procesory do 1,5 GHz rozlišení 800x600. Až vše nastavíte, začnete novou hru. Když jsem po prvé viděl nabídku nové hry byl jsem zaskočen, ale po chvíli jsem vše pochopil. Nejdříve jsem si tedy nastavil postavu, potom si můžete nastavit jestli chcete dva meče, dualní meč nebo pouze jeden meč. A potom si nastavíte barvu meče. Když kliknete na OK, tak si můžete vybrat misi (v demoverzi jsou to pouze dvě). Vybral jsem si tu první a klikl na OK. Nyní jsem si mohl nastavit Síly - tato nabídka mě zaskočila. Potom jsem si vybral zbraně a začal jsem hrát... V první misi hrajete na Tatooinu se Chewbaccou (Žvejkalem). Nepřátele zůstali stejní, ale prostředí se zlepšilo. Také se změnilo postranní status (ukazatel zdraví a Síly). Ale to nejdůležitější - změnilo se ovládání meče - už nesekáte do sebe dualním mečem, prostě super. Když zmáčknete klávesu TAB tak se vám zobrazí úkoly, popisy Síly, zbraně, a novinka oproti JKJO - nabídka Moves - zobrazí se vám speciální pohyby a pod postavu je napsáno jak daný pohyb udělat.
Druhá mise je mnohem větší než první. Bojujete tam s mnohem více Jedii a mě se zdá mnohem hezčí (viz. obrázek). Novinek je určitě víc, ale už mě nic nenapadá. Resp. už mě nechce nic napadat :)

Download

Konečně si můžeme stáhnou demoverzi. Má 187 MB a podle všeho si tam budete moct vytvořit postatvu a pak hrát (viz. recenze). Jediný problém je že má 187 MB. Popis dema najdete v popisu dema (viz. níže).

Demoverze JKJA (187 MB) - download