Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy

» Mise » 1. série misí

Mezimise | 1. série misí | 2. série misí | 3. série misí

1. Mercenary Activity (Aktivity Námezního Lovce)

Celý děj se odehrává na Tatooinu. Je to mise z dema, takže bystej jí každý měl znát už na zpaměť. Zabijete pár nepřátel, zalezete do budovy, zapnou se ochranné lasery. Vy je vypnete dvěma spínačema a utečete zpátky do Sokola Tisíciletí. Celkem pěkná mise, pomáhá Vám Žvejkal, který je velmi podobný z filmové verze.

 

2. Droid Recovery (Obnova Droidů)

Tato mise se opět odehrává na Tatooinu. Hlavní nepřátelé jsou Tuskenové. Jsou to celkem bezbranní píseční lidé. V Epizodě II je Anakin všechny zabil - první krok k temné straně. Ale nebojte, tady nic takového nehrozí - sice je zabíjet budete, ale tím se také budete bránit, tudíž je to povoleno pro rytíře Jedi. Je zde taky velký přepravní vůz, který vlastní Jawové - mohli jste ho vidět v Epizodě IV. - Jawové tam přinesli R2-D2 a C-3PO.

 

3. Emergency Assistance (Stav nouze)

Tato mise se odehrává na Bakuře. Jde vlastně o deaktivování 5 bomb. Imperiálové zde postříleli několik letců, které můžete vidět, jak leží na zemi. Také zde umístili již víše uvedených 5 bomb. V této misi používejte Sílu Sense - bomby pak uvidíte na velkou vzdálenost modře - budou mít modré obrysy. Až bomby deaktivujete, tak se vraťte zpět na loï a hurá do další mise.

 

4. Merchant Rescue (Záchrana Obchodníka)

Toto je asi nejnechutnější mise celé hry, dokonce bych to mohl označit jako nejnechutnější mise všech her - odehrává se na BlenJeel. Když letíte po povrchu planety, tak vás zasáhne blesk a vy místo zachraňování ztroskotáte. Ztroskotáte ale hned u obchodníka, kterého jste měli zachránit. Ten celý šťastný běží za Vámi, ale cestou k Vám ho sežere velký ošklivý červ. Ten červ - to je nejnechutnější obluda, kterou jsem kdy ve hře viděl.
Vy, protože jste ztroskotal, tak musíte sehnat potřebné součástky, které jsou rozesety kolem. Musíte si ale dávat pozor na červa. Mě sežral celkem čtyřikrát, a když si to teï ještě představím, tak mi naskakuje husí kůže. Až všechny seberete a nainstalujete na potřebné místo, tak mise končí...

 

5. Cult Investigation (Sekta Výzkumu)

Tak toto je zase naopak má oblíbená mise a odehrává se na Corellii. Místní dopravní prostředek, tramvaj, zajala nějaká sekta, která se chce pustit do města a pokusit se o teroristický útok. Vy ji musíte zastavit a deaktivovat bomby. Princip je jednoduchý - musíte se dostat z konce tramvaje na začátek a tam vypnout pohon a deaktivovat již výšše zmíněné bomby. Je to krásná mise. Tramvaj jede v rychlosti a kolem Vás víří vzduch s deštěm - krása.