Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Old Republic  Star Wars: The Old Republic je ambiciózní online RPG hra (MMORPG), která vznikla místo třetího pokračování oblíbené série Knights of the Old Republic. Je pokračováním prvních dvou dílů, ale zároveň online hrou, u kterých je zatím typická absence vlivu hráče na příběh hry, a právě The Old Republic tuto skutečnost změnila. Bioware dalo najevo, že „tOR" bude KotOR 3, 4, 5, 6, a mnohem více. Příběh se odehrává tři sta let po událostech prvních dvou dílů, kdy nastane křehký mír mezi opravdovým sithským Impériem, které se vynořilo z hlubin vesmíru, a Republikou, která viní Jedie, že nezabránili Sithům v takovém pokroku. Konflikt nevyřeší pouze Síla, poněvadž Sithové z neznámých důvodů navrhli mír a Jediové se stáhli na rodnou planetu. Hráč se tak ujme povolání na straně Impéria, nebo Republiky, které se spoléhá na Sílu nebo běžné schopnosti.

 The Old Republic je online pokračování ze světa KotORu a náhrada za ukončené MMORPG Star Wars Galaxies. tOR zprvu vyvolalo nejistotu kvůli nedostatku zkušeností vývojářů, zda se poučili z chyb minulých her a ze slibovaných revolučních změn. Bioware jsou jedni z mála, kdo mohl tuto nejistotu zlomit a uspět. I přes bezchybný start se to povedlo až po roce ostrého provozu, přidáním nového End Game obsahu a Free 2 Play modelu. Zprvu velmi komiksové výtvarné pojetí je dnes plně odpovídající grafickému stylu Star Wars a KotORu díky licencovanému „Hero" enginu. Ten byl vytvořen speciálně pro online hry. „tOR" byl ve vývoji přes čtyři roky a plánované vydání se zpozdilo o půl roku.

 

VÝVOJ: BioWare Corp.
ŽÁNR: Placené MMORPG s možností Free2Play
DATUM VYDÁNÍ:         Prosinec 2011
PLATFORMY: Microsoft Windows
NÁROKY: nVidia 8800GTS, AMD HD3850, Core2Duo, 4GB RAM
INSTALACE: 20GB +

 


Gameplay videa SW:TOR
22.08.2009 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [42]

Čekali jsme na to od E3 a konečně je to tady! Zbrusu nová gameplay videa z chystané MMORPG SW:TOR byla dnes vypuštěna na veřejnost. V zásadě se jedná o rekapitulaci a žádné nové informace se nedozvíme, ale poprvé v historii můžeme sledovat, jak se samotná hra doopravdy bude hrát, jak funguje combat system, loot, či inventář. V této čtveřici videí nás Bioware zavede na planety Hutta, Ord Mantell a Korriban, kde nám představí classy Smuggler, Bounty Hunter a nově oznámeného Sith Warriora. Dále je k vidění kooperace Sitha s Bounty Hunterem na Imperiálním křižníku napadeném Republikou, kde vaše rozhodnutí ovlivní nasledující chod událostí. V posledním videu se můžete podívat na rozhovor s jedním z tvurců cinematic traileru od společnosti Blur.

 
UPDATE: Novinku jsme aktualizovali o video, které nabízí pohlednavšechny ukázky pohromadě.

 

The Old Republic na GamesCom 2009 v Kolíně - budeme tam!
10.08.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [7]

19.-23. srpna proběhne v německém Kolíně nad Rýnem herní výstava GamesCom 2009, což je náhrada za podobnou akci jménem Games Convention, která probíhala v minulých letech v Lipsku. Letos se ale vše přesunulo do Kolína a dá se opět očekávat přísun hratelných ukázek těch nejočekavanějších her příštích týdnů a měsíců. Co je ale důležité, já se tam možná díky serveru Tiscali Games na jeden den podívám, a tak si stánek s The Old Republic určitě nenechám ujít, tudíž se můžete těšit na dojmy z hratelné ukázky, která se má v Kolíně objevit.

  
The Old Republic - planety kompletně přeloženy
04.08.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

 Jak jste jistě v minulých dnech postřehli, pustili jsme se do překladu celého Holonetu, který najdete na oficiálních stránkách hry Star Wars: The Old Republic. Překlad pokračuje zdárně a už teï máme díky Dromedarrovi a Flukemu na 100% hotový překlad doposud oznámených planet, jež se vyskytnou v SWTOR. Cestu k nim můžete najít přes tento odkaz.

Dále jsme upozornili na vycházející komiks v angličtině , jehož překlad už taky započel a na našich stránkách by se měl objevit v příštích dnech (překlad obstarává čtenář s přezdívkou brody). Sledujte proto dál SWGC a nezapomínejte koukat na náš kanál na Twitteru, kde vždy oznamujeme hotové překlady jednotlivých článků.

The Old Republic: Øád Jedi, další články na cestě
26.07.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [1]

Jak jste už mohli vyčíst z Twitteru , včera jsme započali překlad Holonetu, který najdete na oficiálních stránkách v angličtině a obsahuje všechny dostupné informace o hře. Překlad prozatím obstarává Fluke, jenž už nyní pro vás přichystal článek o Øádu Jediů. Hlavní stránku pro frakce a strany najdete na tomto místě a můžete si všimnout, že kromě The Jedi Order je zatím všechno šedé. Znamená to tedy, že na dalších článcích / informacích se pracuje a postupně budeme vše odhalovat. Těšte se také na povolání a planety. O každém novém článku budeme informavat na Twitteru, který můžete buï odebírat tady anebo ho můžete vidět na zdejší části v levém sloupci.

Spousta wallpaperů z The Old Republic
22.07.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [11]

V sekci The Old Republic pro vás nově otevíráme galerii wallpaperů, kde najdete hned 20 kousků v tom nejrůznějším rozlišení, kterými si hned můžete ozdobit vaši plochu. Na výběr jsou jak témata jedlotlivých oznámených povolání (Trooper, Bounty Hunter, Smuggler) tak všelijaké lokace v podobě pěkných artwork. Proto neváhejte a zabrouzdejte do naší galerie.
 

kompletní galerie wallpaperů
Gameplay video The Old Republic
17.07.2009 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [19]

Konečně se Bioware odhodlal a ukázal světu útržky z reálného gameplay The Old Republic :)

Dle mého názoru to vypadá velmi slibně.

The Old Republic - 2 Timeline trailery
09.07.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

 

Informace o cinematic trailerech SW:TOR
18.06.2009 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [2]

Po včerejším rozhovoru pro server G4tv.com už známe pravého tvůrce úžasného cinematic traileru pro SW: The Old Republic. Tou firmou je Blur Studio , které má ve svém portfoliu mnohé další nádherné kousky. Zde se můžete podívat na sestřih tvorby. Po neskutečném úspěchu na E3 je o budoucnost těchto skvostů postaráno a u TORu jistě nebyl poslední. kousek Bioware si nejspíše tuto firmu natolik oblíbilo, že si od nich nechali vyrobit trailer i pro další produkovanou hru, Dragon Age: Origins.

 

The Old Republic: E3 informace No. 3
10.06.2009 00:00 | Autor: Dromedarr | Komentáře [8]

S odstupem od E3 se na internetu objevují další zajímavá videa a články o SWTOR, kde člověk po pozorném zkoumání může naleznout solidní faktické informace. Tady je jejich výpis.

V SW The Old Republic  bylo oficiálně potvrzeno:

PVP (hráči vs. hráči), nadabované všechny rozhovory, cinematic scény, instance, raidy, user interface s hotbary a speciálními abilitami, 8 hratelných class, možnost dialogu s více hráči a NPC zároveň,

Nakonec je tu jedna zajímavá zpráva o průběhu vývoje. V současné době je celá hra již plně hratelná a nyní se vývojáři zaměřují na balancování jednotlivých class a dolaïování příběhu. Nepřímo bylo také sděleno, že uzavřený betatest by mohl začít již za několik měsíců.

UPDATE (12.6.):

Smuggler potvrzen na oficiáním webu. Mezi jeho speciality patří pistole, krytí za překážkami nebo zpomalení či dezorientace nepřátel. Je přikloněn k frakci Galaktické republiky

Identita starých artworků objasněna
05.06.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]
 
Pamatujete, jak jsme před rokem psali o sadě uniklých artworků, jejichž původ nebyl znám a veřejnost je přiřazovala k Knights of the Old Republic III? Dnes už víme, že s KotOR III to nemělo nic společného a je dnes téměř jasné, že tyto artworky patří k The Old Republic. Pokud se podíváte na nedávný cinematic trailer, tak zjistíte, že v něm vystupují postavy, popř. létají stíhačky, které jsou zobrazeny na artworcích. Nejvíce zajímavý je asi hlavní Sith, jenž je v traileru se specialní maskou (Sith bez nějakého přístroje už dnes prostě není Sith :)) - na artworcích ale můžeme vidět, že jim tam ještě nemá. Teda pokud je to vlastně on. Podobnost je ale velká. Všechny původní artworky jsme přesunuli do The Old Republic galerie.
 

Kompletní galerie artworků