Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Sraz hráču Bounty Hunter's guild na Festivalu Fantazie.
01.07.2009 00:00 | Autor: Dromedarr

Od zítřka začíná v městečku Chotěboř (Vysočina) sraz všech fanoušků sci-fi, fantasy, military či filmu, známý jako Festival Fantazie. Tato největší akce svého druhu v ČR bude probíhat po dobu 10 dní a účastníci se mohou těšit na spousty tematických přednášek, besed, pořadů, PC hernu a mnoho doplňujích podprogramů. Jako každý rok, zde má své zastoupení i Star Wars linie vedená serverem CSWU.cz, při podpoře 501st Legie, zasazená do prvních 5 dní festivalu.

11.7. bude na Festivalu Fantazie již 2. setkání hráčů online hry Bounty Hunter's guild, kde se můžete seznámit, jak se spoluhráči, tak i s některými vývojáři hry. Navíc můžete očekávat nějaký ten dáreček na památku.

Jako zástupce serveru SWGC.cz budu po celou dobu festivalu k dispozici, takže se na mě můžete obrátit. Taktéž budu přítomen na srazu BHG a při většině akci 501st Legie.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.