Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

LEGO Star Wars: The Complete Saga LEGO Star Wars je vskutku dětská hra, vždyť jak by se mohla brát seriózně, když je celá v Lego enginu? Úspěšné spojení stavebnice Lego a světa Star Wars se přeneslo i na obrazovky našich počítačů a konzolí, a nutno říci, že také úspěšně. Nenechte se, ale zmást vzhledem hry, poněvadž zodpovědné studio Travellers Tales nevyrábí amatérské hry pro malé caparty, avšak úspěšně hru zacílilo i na starší publikum. Jedná se totiž v podstatě o klasickou plošinovku obohacenou o spoustu humorných situací, které nenechají niť suchou na žádné scéně, kterou znáte z filmu. Pokud se přenesete přes dětský svět Lega, čeká vás spousta zábavy.

 Náplní hry je sběr typických kulatých kostiček Lego, které zvyšují vaše herní skóre a odměňují vás novými postavami, bonusy a Lego stavebnicemi skrz na skrz celou novou trilogií Star Wars, i v kooperaci více hráčů. Úspěch této hry vyústil o více než rok později v její pokračování mapující původní filmovou trilogii pod jménem LEGO Star Wars II: The Original Trilogy. O další rok později se hra dočkala kompletní edice LEGO Star Wars: The Complete Saga obsahující oba předchozí díly a zahrnující podporu nových herních konzolí PS3 a Wii. PC hráči se kompletní edice dočkali až po necelých dvou letech v roce 2009.

 

 VÝVOJ:  Travellers Tales
 ŽÁNR:  3D plošinovka/akční adventura pro jednoho a více hráčů
 DATUM VYDÁNÍ:  25. dubna 2005, 11. září 2006 (LSWII), 6. listopadu 2007 (Complete Saga)
 PLATFORMY:  Xbox, Xbox 360; PS3, Wii, Microsoft Windows, Mac OS X
 NÁROKY:  DirectX 9.0c, minimum 128MB VRAM a Shader Model 2.0
 INSTALACE:  2GB, 3.5GB (LSWII), 5GB (Complete Saga)

 


Již zítra vychází LEGO Star Wars III: The Clone Wars!
24.03.2011 17:13 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Již zítra dorazí do našich obchodů LEGO Star Wars III: The Clone Wars. Jde o třetí díl této kostičkované série, která slaví už od svého počátku úspěch (svých herních variací se dočkal také Harry Potter, Indiana Jones...připravují se Piráti z Karibiku) a tentokrát se podívame do období Klonových válek. Autoři slibují větší bitvy, lepší grafiku, propracovaný fyzikální model a mnoho dalšího


699,-


1299,-

1299,-

Již zítra jde tato LEGO hříčka u nás do prodeje a u (X)zone si můžete předobjednat verze na PC (699,-) , X360 (1299,-) , PS3 (1299,-) , Wii (1099,-) a PSP (899,-). Opomenout nesmíme ani Nintendo DS (899,-) a 3DS (1186,-) verzi. Obzvláště docela příjemná cena u PC verze může leckoho potěšit.

LEGO Star Wars III: The Clone Wars - Launch trailer
19.02.2011 17:43 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [1]

Vydání třetího dílu LEGO Star Wars s podtitulem The Clone Wars se nezadržitelně blíží a při této příležitosti pro nás LucasArts přichystali Launch trailer, který nás má upozornit na to, že další dobrodružství s LEGO kostičkami a Star Wars je za pár týdnu tady! Datum vydání je u nás naplánováno na 25. března a u (X)zone si můžete předobjednat verze na PC (699,-) , X360 (1299,-) , PS3 (1299,-) , Wii (1099,-) a PSP (899,-).

LEGO Star Wars III: The Clone Wars - Trailer
18.11.2010 16:22 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Světlo světa spatřil nový webdoc ze hry LEGO Star Wars III: The Clone Wars, v němž uvidíte tuny nových záběrů z hraní včetně nějakých - jak už to u této série býva - vtipných sekvencích. My jsme tento nový díl hráli už na GamesComu, naše dojmy si můžete přečíst zde. Dále bylo potvrzené datum vydání na 18. února 2011.

GamesCom 2010: LEGO Star Wars III & druhá část fotogalerie
11.09.2010 01:01 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Po nepříjemné delší odmlce se vracíme zpět k našemu speciálu věnovanému GamesComu 2010 . Tentokrát si můžete přečíst dojmy z LEGO Star Wars III: The Clone Wars, které mě velmi překvapilo, a také si můžete prohlédnout druhou část fotek, kde uvidíte spoustu Star Wars věcí.

Screenshoty z LEGO Star Wars III: The Clone Wars
18.07.2010 17:48 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Již třetí díl herní videoherní LEGO Star Wars ságy nás zavede do období Klonových válek a na první várce screenshotů můžete mrknout, jak to celé bude vypadat. Znalci televizního seriálu si jistě všimnou scén z vůbec prvního dílu, kdy Yoda s několika clonetroopery čelí útokům droidů. Někteří zahraniční novináři už LEGO Star Wars III: The Clone Wars viděli v pohybu a tvrdí, že grafická stránka hry vypadá díky novému způsobu osvětlení zase o něco lépe než v předchozích dílech. Všech deset zveřejněných screensotů si můžete prohlédnout v naší sekci.

[Více v sekci Screenshoty]

LEGO Star Wars III: The Clone Wars - E3 2010 trailer
07.07.2010 11:31 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [7]

V té záplavě novinek z E3 o The Old Republic a The Force Unleashed II jsme úplně zapomněli na další Star Wars produkt, na který LucasArts spoléhají - LSW III: The Clone Wars. Již třetí pokračování zábavné série LEGO Star Wars nás tentokrát zavede do období Klonových válek a v přiloženém traileru můžete letmo mrknout na pár gameplay záběrů.

LEGO Star Wars, hledání R2-D2 a Complete Saga na PC
26.12.2009 23:20 | Autor: Fluke | Komentáře [4]

Víme, není to zrovna nejnovější kousek, ale musíme se podělit. V shout boardu nás uživatel rastaman upozornil na báječné video ze září ve stylu Clone Wars od tvůrců Lego Star Wars, které si zaslouží větší pozornost:) "Je to přece to nejlepší, co Clone Wars doposud nabídlo." Mohl by říci zlý jazyk. Moudrý jazyk by zase řekl, proč každá epizoda není jako Landing at Point Rain.

A také si splníme ještě jeden rest, že vás informujeme o vydání Lego Star Wars Complete Saga i na PC, protože ať si myslíte o této sérii cokoliv, tak je to vtipná rubačka a má co-op mód, což je pro zábavu ve více lidech skvělá kombinace. MOC je 599,-, a to je ještě solidnější cena, než u Force Unleashed. Nakoupit můžete třeba právě u Xzone. Jestli jste už nenakoupili na Vánoce, tak naše herní tipy jsou právě tyto dvě hry. Blíží se přece Leden a velké slevy, alespoň u našich zahraničních sousedů.

LSW: The Complete Saga - nový trailer
26.10.2007 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [4]
E3: LSW - The Complete Saga - screeny
13.07.2007 00:00 | Autor: Jata | Komentáře [4]

Na dnes končící výstavě E3 2007 v americkém Los Angeles byly samozřejmě představeny i některé Star Wars hry, jejichž seznam jsme vám už přinesli. Mezi nimi je i konzolová verze Lego Star Wars s podtitulem The Complete Saga. Jedná se o propojení prvního a druhého dílů známého z PC, přidání několika úrovní, nových úkolů a různých vylepšení. Můžeme se na to těšit již letos na podzim.

[Více v sekci Screenshoty]

C4: LSW - The Complete Saga - Trailer
03.06.2007 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [3]