Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Redakce

SWGC.cz je nekomerční projekt zabývající se herním Star Wars universem, nyní jsme součástí větší sítě fan stránek jménem Gamefan.cz, aby nás bylo více vidět, avšak jsme plně samostatný tvůrčí tým.

Náš cíl je přehledně poskytovat informace o hrách ze světa Star Wars, ať už se jedná o překlady, profily her, návody, rady všem čtenářům, a být tak první stránkou, na kterou si český hráč vzpomene, pokud bude potřebovat zjistit cokoli o nějaké Star Wars hře. Jmenovitě od série Jedi Knight a výše, jejíž poslední díl, Jedi Academy, zde má profil. Méně významným a velmi starým Star Wars hrám se oficiálně nevěnujeme. Jde nám hlavně o novější generaci a jedinečné Star Wars tituly, proto zde nenajdete hry jako SW: Battle for Naboo, Racer, či Revenge of the Sith.

Naše historie je na zcela nezávislý server výjimečně dlouhá, respektive už od poloviny roku 2004, a plánujeme, že se bude psát ještě dlouho. Vděčíme tomu hlavně za neutuchající potřebu vývojářů vytvářet stále nová dobrodružství ze světa Star Wars, našemu aktuálnímu tvůrčímu týmu a snaze stále inovovat. Proto nás taky najdete na spoustě oblíbených službách jako Facebook, Twitter, Youtube, nebo na kanálech RSS. Pokud se chcete podílet na tvorbě s námi, dejte nám vědět.

 

C.I.S.I.
Funkce:
hlavní správce, admin
E-mail:
ciesarik@seznam.cz
ICQ: 602463819


Fluke

Funkce: správce, redaktor
E-mail:
fluke007@seznam.cz
Skype:
fluke085


Jata
Funkce:
admin (technické záležitosti webu)
E-mail: jata@heroes-centrum.com
ICQ:
346042674

 

Na tvorbě se také podíleli:
Drom, ObiSkyWalker, Jorssk Kelas, Seege, Laku, FRENCA, robbed, Dexter, D4rkSh4d0w

Komentáře
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici pět:
 
   
7.

mORE - 31.12.2022 | 17:07

byl jsem znásilněn od Anakyna Skyvalkera

6.

Michal Kolářský - 02.04.2016 | 23:19

Zdravím stáhnul jsem si Hvězdný války Kotora 1 a nejde mi zapnout. Když zapnu launcher.exe tak mi tam vyjede tabulka s klukem a holkou tak dam kluka a zmizí to a nic se nestane.

5.

simmy - 12.05.2014 | 23:34

Lze hrat Star Wars: The Force Unleashed sith na pc pomoci klasickeho gamepadu? Mam tam na vyber pouze klavesnici s mysi a nebo ovladac 360(ten ale nemam). Neda se to nekde nastavit?? Diky

4.

C.I.S.I. - 03.01.2012 | 23:06

Ja hraju za Bounty Huntera a Fluke za Sith Inquisitora a Troopera.

3.

Darth Critic - 03.01.2012 | 18:34

Muzu se zeptat redakce za co hraji v SW TOR?

2.

Fluke - 10.07.2011 | 20:53

Na to je prostá odpověï, Google Obě hry jsou značně staré, a my nemůžeme hostovat vše. Samotné módy se pomalu vytrácejí anebo po internetu přesouvají. A když už vás to hodí na americký web, tak je to fórum, logicky anglicky, kde se tyto módy dají sehnat při troše hledání. Čas od času se pokoušíme linky na módy obnovit, ale pro spolehlivost se musí za Googlem.

1.

hrdina - 10.07.2011 | 15:42

tak jsem si chtel od vas stahnout TSLRP pro KOTOR2 ale vase odkazy jsou nefunkcni a stahnout to nejde a samotna cz je nanic a tak je to se vsemi vasimi odkazy na stahovani modu do obou kotoru. Bud je to nefunkcni a nebo naky nic nerikajici americkej web kde se laik naprosto nevyzna takze opet takoveto vase polotovary jsou k nicemu.