Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Empire at War & Forces of Corruption Star Wars: Empire at War je strategie v reálném čase, fungující na principech nastolených už od dob Command & Conquer, od studia Petroglyph, které se skládá právě i z tvůrců této legendární hry. Hra se odehrává během 4. episody „Nová Naděje", kdy hrajete za Rebely od získání X-Wingů až po finální bitvu na Yavinu nebo za Impérium s úkolem vyvinout super zbraň Hvězdu smrti a zničit rebelskou špínu. Strategie přináší svěží novinky od boje na zemi i ve vesmíru, hrdiny Aliance i Impéria jako speciální jednotky a taktickou mapu s ovládáním času, kdy se snažíte plnit přidělené úkoly a zabrat co největší část galaxie nebo kampaň podle filmu. Nejzajímavější funkcí je filmová kamera, která ukazuje dění ve 3D z různých pohledů a střihů jaké známe z filmu a dává bojům ve vesmíru jedinečnou atmosféru.

 Kritiky i hráčskou obcí bylo Empire at War nadšeně přivítáno, avšak nestalo se masovou hrou díky patchům, které negativně ovlivnili multiplayerovou hru a po čase velmi repetitivním bojům. Stále se však jedná o jedinou hru, kde si můžete užít obří bitvy imperiálních a rebelských flotil. Hra se dočkala po osmi měsících datadisku Forces of Corruption představující novou herní stranu organizovaného zločinu a děj od bitvy u Yavinu až po finální bitvu o měsíc Endor.

 

 VÝVOJ: Petroglyph Games
 ŽÁNR: RTS Strategie
 DATUM VYDÁNÍ: 17. ledna 2006, 25. října 2006 (Forces of Corruption)
 PLATFORMY: Microsoft Windows, Mac OS X
 NÁROKY: DirectX 9.0c, Radeon X1650 a novější, GeForce 7600 a novější
 INSTALACE: 2.5GB, 2.5GB (datadisk)

 


Velitelem flotily jako ve Star Wars
14.07.2011 22:59 | Autor: Fluke | Komentáře [6]

Napadlo vás někdy jak by v budoucnosti, nebo ještě lépe ve Star Wars, velitel celých flotil lodí korigoval bitvu? Jestli ano, tak teï to můžete vidět na vlastní oči. Arthur Nishimoto, student Illioniské university v Chicagu, je zjevně velký fanoušek Star Wars, a hlavně talent na hry. Naprogramoval hru Fleet Commander, založenou na herních mechanismech Star Wars Rebellion z roku 1998, a pro zbytek strategie použil nám velmi známou Star Wars Empire at War z roku 2006. Po úspěšném odzkoušení dotykového ovládání hru převedl na obrovskou dotykovou obrazovku přes celou stěnu, 20 stop široká s rozlišením 8160x2304. Musíme říct, že takhle bychom si Empire at War zahráli nejradši hned teï.

 

 

A před úpravou pro tuto velkou dotykovou stěnu hru odzkoušel na menší dotykové obrazovce TacTile integrovanou ve stole. Užijte si videa, protože my se pravděpodobně takového zážitku nedočkáme:) Pokud chcete vědět přesnou historii vzniku tohoto projektu, klikněte na zdroj vpravo dole.

 

Zdroj: Arthur Nishimoto

Pre-load Force of Corruption na (X)zone
05.12.2006 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]
Po menším skluzu spustil internetový obchod (X)zone předobjednávku na Star Wars: Empire at War – Forces of Corruption. Hra se tak po měsíci dostává konečně i k nám a objednávat můžete zde. Domů by vám hra měla dorazit 18-20. prosince a cena byla stanovena na 1299,-.
Empire at War i pro Mac
27.11.2006 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]
Pokud patříte mezi vlastníky počítačů Apple Macintosh, pak pro vás máme dobrou zprávu. Na únor příštího roku je naplánováno vydání Star Wars: Empire at War ve verzi právě pro zmiňované počítače.
Force of Corruption demo ke stažení
06.10.2006 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [1]
Jak bylo slibováno, tak bylo i učiněno. Dnes brzo ráno LucasArts uvolnilo demo přídavku Force of Corruption. Stahovat jej můžete z Tiscali Games.