Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars Kinect Kinect Star Wars je výjimečná hra pro systém Kinect konzole Microsoft Xbox 360, který snímá vaše pohyby s hlasem a převádí je do hry. Pro mnoho hráčů splněný sen v podobě bojů se světelným mečem před televizní obrazovkou, ke kterému nepotřebujete žádný ovladač. I přes velké prodeje hry a první místo v britském prodejním žebříčku si hra odnesla mnoho rozladěných hodnocení, která celkově nepřekračují průměr. Svůj podíl na tom má jistá nedodělanost hry, slabé využití příběhu a nepřesné ovládání. Hra, tak míří spíše do segmentu casual hraní, které mnoho core hráčů nezaujme.

Hra je rozdělena do pěti samostatných segmentů, každý s vlastní kampaní. Ty obsahují kromě příběhové kampaně i dance-off na známé písničky přezpívané do SW reálií, či závody speed racerů. Kinect Star Wars je zasazeno do období po Epizodě I: Skrytá hrozba až po Epizodu III: Pomsta sithů, nechybí však možnost hry i v období Epizody V: Impérium vrací úder a boj se samotným Darth Vaderem. Hra též byla jednou z nejočekávanějších pro systém Kinect.

 

VÝVOJ: Terminal Reality
ŽÁNR: Casual; Akční; Bojová
DATUM VYDÁNÍ:         duben 2012
PLATFORMY: Microsoft Xbox 360
NÁROKY: Konzole Xbox 360 + Kinect zařízení 
INSTALACE: 6,72 GB na Xbox HDD

 


Kinect Star Wars je venku
07.04.2012 16:28 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Po odkladu z loňského podzimu na letošní jaro se dočkala svého vydání pohybová hříčka Kinect Star Wars. Z prvních trailerů a dojmů to vypadalo na špatný vtip, který je snad jakousi pomstou pro všechny odpůrce Jar Jar Binkse. Nicméně v současné verzi není hra tak zlá, jak se původně předpokládalo. Kritici hru sice nepovažují za skvělé dílo, ale najde se prý pár momentů, které vás dokážou zabavit. Průměrné hodnocení na Gamerankings.com je k dnešnímu dni 55.89%. Velká síla produktu se očekává především u mladšího publika, pro nějž je Kinect Star Wars ušitý přímo na míru.

Česká pobočka Microsoftu uspořádala při příležitosti vydání hry speciální launch párty, na kterou byli pozvání především novináři české herní scény a pokud by vás zajímalo, jak párty vypadala, můžete mrknout na tuto galerii. Svůj štáb měl na místě i herní pořád Re-Play, který dnes na Prima COOL odvysílal díl, kde se právě Hvězdným válkám na Kinectu věnovali. Repríza dílu je naplánována na nedělních 3:20 ráno, eventuálně si můžete počkat týden na oficiální archiv.

Kinect Star Wars si můžete zakoupit samostatně např. na (X)zone za 949,-. K dispozici je také limitovaná Xbox 360 bundle edice za 10590,-.

Kinect Star Wars - trailer, screeny a bundle edice
17.03.2012 22:54 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Kinect Star Wars se po odkladu z loňského podzimu na letošní jaro nezadržitelně blíží a již 3. dubna se dozvíme, jak to teda s tou novou Star Wars hrou je. Nebudeme si nic nalhávat, trailery v nás prozatím vzbouzely mírné rozpaky, ale nechme se přece jen překvapit, výsledek může být klidně i jiný. Za poslední dobu se okolo této hříčky objevilo spousta nového materiálu. Mrknout můžete na níže přiložený trailer a uniknout by vám neměla ani čerstvě aktualizovaná galerie s nejnovějšími screenshoty. Jak vyplývá z traileru, hra nabídne několik herních módů - závody kluzáků, běsnění s Rancorem, souboje Jediů, taneční minihry, vesmírné bitvy a další...

Některé z vás by jistě mohla zaujmout i připravovaná limitovaná XBOX edice na motivy Star Wars, kterou si můžete zakoupit například v herním shopu (X)zone

Kompletní balení bude obsahovat Hru Kinect Star Wars, limitovanou edici konzole Xbox 360 s motivy R2-D2 a zvukovými motivy ze světa Hvězdných válek (zvuky při zapnutí/vypnutí konzole a otevření optické mechaniky), limitovanou edici bezdrátového ovladače s motivy C-3PO, pohybový senzor Kinect ve sněhové bílé barvě, disk 320 GB, náhlavní sadu, hru Kinect Adventures, přístup k exkluzivnímu stahovatelnému obsahu z online služby Xbox Live. Více v (X)zone...

Další fotky z bundle edice najdete v naší speciální sekci.

Zatancujte si s princeznou Leiou...aneb Kinect Star Wars se blíží
28.02.2012 21:11 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Kinect Star Wars vychází již na začátku dubna a na povrch prosáklo nové video s gameplay záběry z několika lokací. Uvidíte rytíře Jedi v akci, závody kluzáků, Rancorna ničící město a nakonec taneční kreace v paláci Jabby Hutta. A kdo ví, možná dojde i na princeznu Leiu.

Kinect Star Wars vyjde v dubnu + nový trailer
15.02.2012 21:18 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [3]

České zastoupení Microsoftu nedávno oznámilo, že Kinect Star Wars oficiálně vyjde 4. dubna tohoto roku. Po loňském odkladu tak konečně zjistíme, jak to s tím pohybovým ovládáním je a zde bude Kinect Star Wars tím, na co fanoušci Hvězdných válek čekají. Prozatím se můžete podívat na nový trailer, ve kterém vystupuje samotný Darth Vader, akorát v trošičku jiné podobě, než jakou jsme byli doposud zvyklí...

 

Na co se můžeme těšit ve světě Star Wars her?
03.01.2012 21:19 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [15]

Star Wars: The Old Republic je už dva týdny venku a kromě toho, že budeme neustále sledovat, jak se hře daří, musíme také vyhlížet nové Star Wars hry, které by nám mohli přinést nové zážitky z tohoto skvělého univerza.

Nicméně jak sami tušíte, tak žhavé to zase není. Kromě pravděpodobných datadisků pro SWTOR víme oficiálně pouze o Kinect Star Wars, které ale prozatím působí dost rozpačitě a LucasArts se raději rozhodli odložit vydání hry, aby to nebyl takový průšvih, jak se z prvních videí a osobních dojmů zdá. Každopádně není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že v Obsidianu údajně pracují na RPG s otevřeným světem, jež by se mělo odehrávat právě ve světě Star Wars. 

Všechny předchozí informace by ale byly dost v rozporu s naší ještě dřívější novinkou, v níž jsme psali, že LucasArts ukončí veškerou spolupráci s externími firmami a všechny hry si bude dělat samo, přičemž SWTOR měl být posledním projektem založeným na této bázi. Obsidian navíc nedávno oznámili RPG na motivy seriálu South Park, takže jejich hlavní vývoj je momentálně zaměřen na tento titul.

Opomenout nesmíme ani už několikrát propíraný Battlefront 3, o němž jsme naposledy psali skoro dva roky zpátky a od té doby není o něm ani vidu ani slechu. Tenkrát samozřejmě nešlo o žádné potvrzené oficiální informace, avšak dlouhé ticho nasvědčuje tomu, že buï je projekt zrušen anebo je to s ním hodně zlé a v LucasArts neví, jak ho dokončit. Ostatně první spekulace o třetím díle Star Wars bitev se objevily už v roce 2006, což je sakra dlouhá doba.

celá galerie - 13 artworků

Nezbývá nám nic jiného než čekat, až nám LucasArts představí něco nového. The Force Unleashed III bylo sice podle drbů zrušeno, ale takové Knights of the Old Republic 3, Battlefront 3 nebo nový vesmírný simulátor ve stylu X-Wing bychom si určitě nechali líbit. Co vy na to?

Limitovaná edice Kinect Star Wars + odložení hry
27.08.2011 17:46 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Kinect Star Wars má být jedním z hlavních taháků zařízení Kinect, které snímá váš pohyb a můžete si jej přikoupit ke konzoli Xbox 360. Nicméně po zhlédnutí prvních gameplay záběrů na letošní E3 pozvedlo dost hráčů obočí nahoru. Kvalita hry byla pochybná a celé to působilo tak nějak divně a nepřirozeně. Rozpaky možná cítí i v kancelářích Microsoft s LucasArts, a tak se tito giganti nakonec rozhodli hru odložit na příští rok, aby se pořádně vyladila a byl využit potenciál jak hry, tak celého Kinect zařízení. Podle nás je to rozhodně dobrý krok, na GamesComu 2011 jsme si hru osahali a nebyla to žádná sláva (v příštích dnech tomu věnujeme kratičké dojmy). 

[Více v sekci Screenshoty]

Celé odložení se týká i speciální Kinect Star Wars Xbox 360 edice, jež byla nedávno oznámena. Rozdíl oproti klasickým Xbox 360 konzolím bude v tom, že samotné zařízení a ovladač budou v barvách droidí dvojice R2-D2 a C-3PO, přičemž v balení bude samotná hra a také samozřejmě pohybový senzor Kinect. Konzole navíc bude vydávat zvuky přesně jako ze světa Star Wars (při zapnutí/vypnutí atp.), dále tam najdeme Kinect Adventures a nakonec exkluzivní stahovatelný obsah ze služby Xbox Live. Ještě dodáme, že konzole v sobě bude ukrývat 320 GB disk a celá tato sranda vás vyjde na 10490,-. Bundle si můžete objednat třeba na Xzone.

Do příslušné sekce jsme také zařadili 15 nových screenshotů ze hry, na nichž uvidíte Rancorna, za kterého budete moct hrát, závody kluzáků a souboje Jediů s droidy.

Star Wars: The Old Republic na GamesComu, budeme u toho!
13.08.2011 16:27 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [1]

A je to tady. Po roce opět začne veletrh videoherní zábavy v Kolíně nad Rýnem s názvem GamesCom (17.-21.8.) a nebude na něm chybět ani Star Wars: The Old Republic. BioWare s LucasArts nám představí všechny startovní lokace a také bude k dispozici PVP Warzone na planetě Alderaan. Na něj se ale podívají pouze vybraní šťastlivci z oficiálního fóra, takže nezbývá nic jiného než doufat, že vyberou právě vás. Po celou dobu výstavy pak bude prezentována operace / raid s názvem Eternity Vault. Pokud vás zajímá, jak bude vypadat celá EA plocha, pak se podívejte na tento obrázek s popisky.

Ná závěr jen dodám, že stejně jako loni a předloni se na GamesCom opět vydávám a těšit se tak můžete na exkluzivní dojmy a fotky z výstavy! Jedu tam sice za jeden herní magazím, ale pevně věřím, že si najdu čas a napíšu pár odstavců o SWTOR a Kinect Star Wars i tady. Rozhodně se máte na co těšit!

Aktualizujeme věci u Star Wars Kinect a The Old Republic
16.06.2011 04:25 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [1]

Pokud se stejně jako já právě díváte na 7. finále Stanley Cupu, pak jistě víte, že tento vrcholný zápas sezóny je napěchovaný komerčními přestávkami a chvíli nevíte, co teï v noci máte dělat. Já jsem tyto pauzy a volný čas využil k tomu, abych opět doplnil další informace na stránky. V sekci o Star Wars Kinect už nyní naleznete prvních pět screenshotů a také jsme spustili menu o hře, které vás odkáže na doposud vydané trailery / videa.

Jak jsem již slíbil v různých komentářích k novinkám, škola mi už skončila, tudíž mám více času na stránky a budu se snažit doplnit další obsah. Pro tentokrát jsem se zaměřil na náš Youtube kanál, kde postupně nahrávám všelijaká videa a na rozjezd jsem přeložil do češtiny všechny tři CGI trailery na The Old Republic. Pokud si tedy chcete znovu vychutnat tyto filmečky i s českými titulky, pak mrkněte třeba zde, kde jsou tyto epické kousky pěkně pohromadě. Postupem času si v budoucnu můžete, že stránky se budou decentně aktualizovat, tam přidáme video, támhle zase nějaký obrázek atp.

Kompletní galerie

Nicméně pokud je mezi vámi někdo schopný a měl by zájem spolupracovat, pak se mi ozvěte. Rádi přivítáme v týmu nějakého nového kolegu. Pořád někoho hledáme.

E3 2011: Jak se hraje Star Wars Kinect?
13.06.2011 12:38 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]
Máme tady ještě pár dozvuků z E3 2011 a tentokrát se mrkneme na gameplay záběry ze Star Wars Kinect. Tato nová Star Wars hra vyjde pouze na systém Kinect, který se dodává ke konzoli Xbox 360 od společnosti Microsoft, a ovládát jí budete pomocí pohybů vlastního těla. Pokud chcete vědět, jak všechno funguje a co hra vlastně nabídne, pak se pusťte přiložené video, kde uvidíte Star Wars Kinect v akci. A pokud chcete, nechte nám vzkaz v komentářích. Jsme moc zvědaví na váš názor k této casual Star Wars hře.
E3 2011: Star Wars Kinect trailer!
06.06.2011 10:16 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]

Je to tady. Světlo světa spatřil trailer na tolik proklamovanou Star Wars hru pro systém Kinect a my tak můžeme začít plně analyzovat. Z prvním letmých záběrů můžeme vidět, že hra se nebude soustředit pouze na ovládání rytířů Jedi a nabídne nám také jiné možnosti vyžití. Øeč je o závodech kluzáků, vesmírných bitvách či o ovládání Rancorna. Na všechno budou sloužit určené pohyby a u rytířů Jedi tak budete například kromě máchání mečem taky využívat Sílu, kopat, uhýbat a skákat. 

V druhém videu se letmo podíváme na předváděčku z této hry, na které uvidíte i pár nových záběrů (je jich ale málo). Všimnout si můžete planety Bespin či droidů s jetpacky. Chybět nebudou ani MagnaGuardi, pomocníci generála Grievouse. Příběhově bychom se měli zaměřit na novou trilogii (Epizoda I-III) a hrát budeme spíše za vedlejší a neznámé postavy, které nám ukážou zase něco nového ze Star Wars univerza. Video je bohužel ve francoužštině.

Co na Star Wars Kinect říkáte? Myslíte si, že ovládání bude dobré a intuitivní nebo si myslíte, že to bude fiasko? Podělte se s námi o své názory v komentářích!