Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Battlefront 2Star Wars Battlefront oznámen + Teaser Trailer!
10.06.2013 23:45 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

EA na své E3 konferenci představilo nový STAR WARS BATTLEFRONT! Zatím bez číslovky, podrobnosti snad brzy.

The Old Republic a Battlefront 3
11.04.2013 18:40 | Autor: Fluke | Komentáře [1]

The Old Republic vstupuje do nové fáze, vychází totiž update 2.0 a datadisk Rise of the Hutt Cartel (skoro).

S updatem 2.0 přichází nastavení Hard (těžké) pro Flashpointy Hammer Station, Athiss, Mandalorian Raiders, Cademimu, které je určeno pro levely 55. Dále nastavení Nightmare (noční můra) pro Operaci Terror from Beyond a nová Operace Scum & Villainy (jméno je narážka na Star Trek). Přídavky do vývojového stromu, Legacy systému a samozřejmě nová výbava pro level 55 cap. Dále jsou zde malé vychytávky jako bonusy za to, že jste členem gildy, zatím je to pouze 5% XP bonus, avšak brzy přibudou další odměny. Podle zatím neověřených informací bylo i upraveno PvP.

 

 

Také již za pár dnů vychází datadisk Rise of the Hutt Cartel, který předplatitelé už mohou druhý den hrát, takže pro jistotu si zkontrolujte svůj účet a vrhněte se do nového dobrodružství na planetě Makeb. Samozřejmě nové výhody s updatem 2.0 a datadiskem vyžadují level 50 a 55. Kdo ho ještě nemá, tak šup sem, nestojí to moc peněz, předplatitelé stále dostanou slevu 50% (samozřejmě datadisk, ne level).

Takže pokud jste ještě The Old Republic nehráli, teï je nejlepší doma, LucasArts je na nějakou dobu mimo hru, spousta věcí se vylepšila, přibylo hodně "end game" obsahu a nejlepší způsob, co můžeme doporučit je koupit si 60 denní hrací dobu. Dostanete bonusové Kartelové body, které po 60 dnech můžete použít na odemknutí potřebných vlastností a hrát F2P. Nebo taky platit dál :)

 

 

Co se týče Battlefrontu, uniklo video z projektu Verze 2, jak byla interně pojmenována třetí hra, jež byla vyvíjena společně s 1313 a First Assault. First Assault, ale neměl mít určité vlastnosti, jako vozidla, které má Verze 2. Verze 2 totiž v případě úspěchu First Assault na Xbox Arcade měla být základem pro Battlefront 3. Interně tak LucasArts už připravovalo půdu a testovalo možnosti Battlefrontu 3, který nakonec chtěli udělat sami. Do té doby si Battlefront předávali různá studia. Mrkněte tedy na video.Hodina hraní ze Star Wars: Battlefront 3
04.07.2012 18:29 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [2]

Těšili jste se na Star Wars: Battlefront 3? Pokud ano, tak si můžete tak maximálně vychutnat takřka hodinu gameplay záběrů, které vydal na svém YouTube kanálu uživatel Borman18. Jak lze vidět, záběry jsou z rané verze hry, a tak není hraní plynulé, přičemž grafika je hodně nedodělaná. Hru pro LucasArts vyvíjelo studio Free Radical, projekt byl nakonec zrušen (možná pozastaven) a nikdo neví, jak to s ním vypadá dál.

Na co se můžeme těšit ve světě Star Wars her?
03.01.2012 21:19 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [15]

Star Wars: The Old Republic je už dva týdny venku a kromě toho, že budeme neustále sledovat, jak se hře daří, musíme také vyhlížet nové Star Wars hry, které by nám mohli přinést nové zážitky z tohoto skvělého univerza.

Nicméně jak sami tušíte, tak žhavé to zase není. Kromě pravděpodobných datadisků pro SWTOR víme oficiálně pouze o Kinect Star Wars, které ale prozatím působí dost rozpačitě a LucasArts se raději rozhodli odložit vydání hry, aby to nebyl takový průšvih, jak se z prvních videí a osobních dojmů zdá. Každopádně není to tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že v Obsidianu údajně pracují na RPG s otevřeným světem, jež by se mělo odehrávat právě ve světě Star Wars. 

Všechny předchozí informace by ale byly dost v rozporu s naší ještě dřívější novinkou, v níž jsme psali, že LucasArts ukončí veškerou spolupráci s externími firmami a všechny hry si bude dělat samo, přičemž SWTOR měl být posledním projektem založeným na této bázi. Obsidian navíc nedávno oznámili RPG na motivy seriálu South Park, takže jejich hlavní vývoj je momentálně zaměřen na tento titul.

Opomenout nesmíme ani už několikrát propíraný Battlefront 3, o němž jsme naposledy psali skoro dva roky zpátky a od té doby není o něm ani vidu ani slechu. Tenkrát samozřejmě nešlo o žádné potvrzené oficiální informace, avšak dlouhé ticho nasvědčuje tomu, že buï je projekt zrušen anebo je to s ním hodně zlé a v LucasArts neví, jak ho dokončit. Ostatně první spekulace o třetím díle Star Wars bitev se objevily už v roce 2006, což je sakra dlouhá doba.

celá galerie - 13 artworků

Nezbývá nám nic jiného než čekat, až nám LucasArts představí něco nového. The Force Unleashed III bylo sice podle drbů zrušeno, ale takové Knights of the Old Republic 3, Battlefront 3 nebo nový vesmírný simulátor ve stylu X-Wing bychom si určitě nechali líbit. Co vy na to?

Battlefront III ve vývoji
21.03.2007 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [15]

Server GamesRadar.com přišel s velmi zajímavou novinkou. V té se píše, že vývojáři z Free Radical (stojící mj. za akcí TimeSplitters) pracují na pokračování výhradně multiplayerových akcí Star Wars: Battlefront I & II. Na oficiálních stránkách studia navíc najdete na seznamu her jakýsi tajný projekt, který vzniká pod záštitou LucasArts s nálepkou "next-gen". Titulu se údajně dočkáme už tento rok a navíc s exluzivitou pro X-Box 360. Tak že by po Force Unleashed přišli majitelé PC o další Star Wars hru?