Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: Clone Wars AdventuresNový Clone Wars Adventures trailer
12.08.2010 19:29 | Autor: Dromedarr | Komentáře [6]

Spolu s tímto trailerem byl zahájen betatest hry. Zatím se není možno zaregistrovat, ale již brzo bude. Sledujte pravidelně nás web pro více informací.

Informace o SW: Clone Wars Adventure
26.06.2010 23:15 | Autor: Dromedarr | Komentáře [0]

Není to tak dávno, co byla ohlášena nová online hra s licencí Star Wars. Dosud nebylo příliš relevantních informací, a proto Vám nyní objasníme několik otázek, které si nejspíš kladete. Za necelý rok odstartuje očekávané MMORPG The Old Republic a možná se ptáte, proč si LucasArts dělá konkurenci v žánru.

Spíš než konkurenci, vyplňuje hluché místo na trhu. Po vzoru své předešlé hry, Free Realms, se autoři ze Sony Online Entertainment snaží zaujmout mladé publikum a casual hráče.

Hra CW Adventures se cíluje na skupinu od 6 do 15 let a je silně spjata s televizním seriálem. Propojení je natolik dynamické, že po odvysílání epizody v TV bude okamžitě přístupná minihra odkazující na danou epizodu. Autoři chtějí, aby se divák po zhlédnutí epizody mohl aktivně zapojit např. do dané vesmírné nebo pozemní bitvy.

Do startu je připraveno na 2 desítky miniher, jako závody na speederech, vesmírné a pozemní bitvy, strategické a taktické minihry a spousta dalších. S přibívajícími epizodami 3. série Clone Wars v TV bude počet logicky narůstat.

Nyní k placení. Hra je v základní verzi zdarma, ale bude možnost klasických měsíčních poplatků (cca. $5), které Vám zpřístupní pokročilejší levely miniher a přidají možnosti kustomizace potavy a hráčského domu. Navíc bude možnost nakupovat jednotlivé herní předměty přes mikrotransakce bez potřeby měsíčních poplatků. Model stejný jako ve Free Realms.

Star Wars: Clone Wars Adventures MMO
01.06.2010 19:20 | Autor: Dromedarr | Komentáře [7]

Překvapení roku na SW herní scéně? Určitě! Největší oznámení roku na SW herní scéně? Pravděpodobně!

Dnes byla ohlášena nová MMO hra s licencí Star Wars. Jedná se o casual hru (pro příležitostní hráče) ve stylu Free Realms , odehrávající se v období Clone Wars s charakteristickou 3D kreslenou grafikou. Možná ale nejzajímavější je autor, kterým není nikdo jiný než Sony Online Entertainment , stojící za Star Wars Galaxies

 

 

Clone Wars Adventures bude zaměřena na mladší publikum, takže by neměla výrazně ovlivňovat publikum okolo The Old Republic . Jak graficky, tak systémově nebude ani zdaleka konkurovat většímu bratříčkovi, který si vytýčil mety na hranici vývojových možností. 

Na co se můžeme těšit? Hra by měla disponovat mnoha zajímavými prvky, jako jsou pozemní souboje, questy (úkoly), závody na speederech, strategické minihry, vesmírné bitvy, housing (zařizovaní hráčských domů), pety (domácí mazlíčci/droidi), upravování své postavy a spousta dalších aktivit. To vše ve společnosti známých postav z Clone Wars. Nejlepší představu Vám dá asi video.

 

 

Hra bude na stejném principu jako Free Realms (také od SOE) a snad i na stejněm enginu a proto se můžeme těšit na konzistentní svět, kde se hráči potkávají na komunitních místech a veškerá akce je instancována do miniher, které samozřejmě podporující multiplayer. 

CW Adventures vyjde již letos na podzim a to plně zdarma. Pro zájemce bude možné koupit předplatné pro speciální obsah nebo jednorázově nakupovat speciální jednotlivé herní předměty.

Osobně opravdu doporučuji vyzkoušet Free Realms , protože CL Adventures vypadá naprosto totožně, jen ve světě Star Wars.