Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Odkazy

 

Star Wars

ten pravý oficiální web Star Wars obsahující veškeré dění ohledně Star Wars, databanku plnou informací o čemkoli z tohoto světa, články o knihách, hrách, filmech, seriálech a mnohem víc. 

  

   

Lucas Arts

domovská stránka herní divize Lucas filmu, která zařizuje distribuci všech star wars her, které známe, ale také vyvíjí vlastní hry, které se nemusí týkat jen star wars vesmíru.

  

   

Darth Hater

profesionální herní blog a podcast o MMORPG hře Star Wars The Old Republic je největší informační studnicí této hry. Darth Hater má často exklusivní přístup k informacím o tOR jako velké herní servery.

  

   

The Force

theforce.net se podobně jako oficiální SW stránky zabývá vším, co se týká Star Wars. Můžete čekat zajímavé články, aktuality, festivaly a další, prostě vaše denní dávka Star Wars.

  

   

Bounty Hunters Guild

Oblíbená česká webová RPG star wars hra je zasazena do období takzvaných "Bounty Hunter Wars", Válek námezdních lovců, jež začaly přibližně v období kolem čtvrté epizody Hvězdných Válek. Jednoznačně doporučujeme.

   

The Old Republic Holonet

Domovská stránka hry Star Wars The Old Republic od studia Bioware obsahuje veškeré novinky týkající se hry a Holonet s informacemi o planetách, povoláních, či časových liniích a diskuzní fóra.

    

   

Wookieepedia

Rozsáhlá studnice vyčerpávajících informací ze světa Star Wars. Vše, co se odehrálo v knihách, filmech nebo hrách se bere v potaz. Pokud vám nevyhovuje styl oficiální databanky, či chcete Wiki jenom se Star Wars, tak je tohle pravá volba. Články jsou v angličtině.

   

KotOR MMO

fandovský server MMORPG hry Star Wars The Old Republic mapuje vše, co se děje okolo hry podobně jako my. Narozdíl od nás jsou anglicky a zaměřují se jen na svět Staré republiky.