Star Wars Game Centrum

 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy

Star Wars: The Clone WarsThe Clone Wars: Republic Heroes - trailer z Comic-Conu & gameplay videa
28.07.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]

Na Comic-Conu v San Diegu se objevil nový trailer z The Clone Wars: Republic Heroes , který vám nyní servírujeme a můžete si ho vychutnat. Dále pro vás máme hned několik gameplay záběrů z té samé hry, které najdete v téhle sekci. Za zmínku ještě stojí novinka na Tiscali Games. Tam se levis do TCW: RH docela opřel, ale když se na to tak podíváte, zjistíte, že v jistých věcech má docela pravdu. Hra zřejmě nebude patřit mezi špičku, ale příjemná oddychovka pro děti ve stylu LEGO Star Wars by to bezesporu mohla být.

Již na Twitteru jsme se zmínili, že TCW: RH bylo odloženo o několik dní na 6. října, přičemž na Xzone už spustily předprodej pro PC (699,-), PSP (999,-), Xbox 360 , PS3 a Nintendo Wii (1399,-) verze.

Nová hra Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes se představuje
28.05.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [6]
 
Před několika týdny nám skončila první série televizního animovaného seriálu The Clone Wars, přičemž na druhou sérii si musíme počkat do podzimu. Ve stejný čas se na pulty obchodů dostane nová hra od LucasArts a Krome Studios jménem The Clone Wars: Republic Heroes. Děj hry vyplní mezeru mezi první a druhou sérií seriálu a většinu času strávíte nad dopadením dvou lovců. Hra nabídne až 30 misí, které můžete projít buï sami anebo v co-op režimu s kamarádem. Pod ovládání se vám dostanou různí Jediové a dojde i na ostřílené mazáky z řad klonů (např. Rex). 
 
 
Jak lze vidět na přiložených screenshotech anebo videu, hra je mířena především pro tu nejmladší generaci hráčů. Při hře se budou řešit různé hádanky pomocí Síly a vůbec všechno je spíše soustředěno na hru pro více hráčů. Z čeho se můžou je někteří radovat, je fakt, že The Clone Wars: Republic Heroes zamíří i na PC, takže už nepůjde o výhradně konzolovou záležitost, jako tomu bylo např. u The Force Unleashed. Kromě PC se 15. září dočkáme také PS3, Xbox 360, Wii i DS verzí.
 
Abych se sám přiznal, The Clone: Wars Republic Heroes mě do kolen nesrážejí a na The Old Republic se zrovna taky moc nětěším, neboť MMO není můj šálek kávy (kolega Dromedarr má ovšem z TOR velikou radost). A co vy? Líbí se vám Republic Heroes? Sdělte nám vaše dojmy v komentářích. 
The Clone Wars: Jedi Alliance - první trailer
19.10.2008 00:00 | Autor: C.I.S.I. | Komentáře [0]
 
Star Wars: The Clone Wars - Jedi Alliance je chystanou hopsačkou podle animovaného seriálu The Clone Wars a objeví se pouze na platformě Nintendo DS. Pro bližší informace si zajděte do našeho článku , v němž si přečtete něco o základních principech hry. Přiložený trailer pak ukazuje, jak se bude hra ovládat a zároveň můžete posoudit grafický kabátek hry. Pro veškeré akce - skákání, houpání, šermování světelným mečem - využíváte stylus a přehlédnout nelze ani fakt, že budete vzájemně spolupracovat s doprovodnou postavou, s níž pak budete provádět různá komba apod. Více o hře zde