Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Úprava vzhledu Star Wars Game Centra
07.09.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I.

To nám to letí. Za necelý měsíc to bude rok, co jsme přešli na nový design a v létě jsme dokonce (ne)oslavili již 6. narozeniny! Jelikož chceme, aby se SWGC stále rozvíjelo, připravili jsme pro vás menší úpravu vzhledu na hlavní stránce. Největší novinkou je pohodlný rotátor, který vylepšil a zároveň zvýraznil malou a stálou rubriku "nepřehlédněte". Nadále vám zde budeme přinášet tipy na nejzajímavější články na naší stránce. Mimochodem, v pravém horním rohu najdete malé šipečky, díky kterým můžete posouvat mezi jednotlivými články. Hned vedle jsme umístili poslední dobou hodně oblíbený Twiiter. Ten pravidelně aktualizujeme krátkými zprávami a někdy jde opravdu o žhávé věci (naposledy např. odhalení další planety v SWTOR - Coruscant), takže jsme usoudili, že bude lepší, když ho dáme více na oči a vám tak neuteče žádný zajímavý tweet.

O technickou stránku se opět postaral Jata a za pomoc děkujeme klukům ze Splinter Cell fanstránky, bez nichž bychom žádný rotátor něměli. A co vy? Jak se vám menší úprava uspořádaní líbí? Těšíme se na vaše komentáře.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Darth Adamus - 07.09.2009 | 20:07

jj fajne jen tak dál