Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Datum vydání The Force Unleashed 2
04.05.2010 20:46 | Autor: Fluke

 

Je to tak, naše přání bylo vyslyšeno a pomalu se internet začíná plnit novinkami okolo SW The Force Unleashed II. Na oficiálních stránkách už bylo odhaleno i datum vydání, které je 26. říjen letošního roku, čili dva měsíce školy po velkých prázdninách. Taková malá odměna za to, že je vydržíte:)

Platformy jsou samozřejmě Xbox 360, Playstation 3 a Wii. Také se dočkáte i mobilních portů. PC verze je stejně jako v případě prvního dílu neoznámena a tipuji, že se bude opakovat stejná situace jako s první dílem, kdy si cca rok počkáme. Jenom doufejme, že konverzi bude dělat někdo jiný než naposled.

Navázání na první díl je možná mírně spoileroidní, takže kdo si nechce zkazit překvapení a bude hrát jedničku, tak ať nečte dál;). Zvědavci už pravděpodobně zjistili i jinde, že druhý díl naváže na konec prvního (DLC se nepočítá) a Galen Marek, aka Starkiller, je stále mrtvý. Hrdina druhého dílu je jeho klon, respektive už nějaký v řadě, a ze začátku bude vaším úkolem uniknout Vaderovi a zjistit, co je to za vzpomínky, které se vám honí hlavou. Je to skoro takové repete, u kterého těžko soudit jestli je to dobře nebo špatně. Nicméně první díl vydělal velké peníze a slavil značný úspěch, stejně jako slavil značnou negativní kritiku. Uvidíme jakým krokem půjde jeho pokračování.

I přesto, že v novém díle budete moci používat dva lightsabery zaráz (ve třetím díle to budou tři:), tak zatím nejsou žádné informace jestli pokračování bude obsahovat nějaký multiplayer. Osobně s ním moc nepočítám, ale TFU2 by velmi prospěl návrat multiplayerových kvalit série Jedi Knight, jak po hráčské, tak obchodní stránce.

Tak jako tak je to aspoň nějaká herní SW výplň pro tento rok, než nám do klína spadne the Old Republic, o kterém jsme už napsali mnoho informací a na další se můžete těšit, stejně jako u Force Unleashed 2. May the force be with you;)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
2.

g3 - 29.05.2010 | 09:36

no force unleashed neni spatny, ale ma i na PC kozoloidni hratelnost, takze zadneho cestneho nastupce Jedi Knight serie od toho cekat nemuzeme

1.

serwer X - 05.05.2010 | 21:54

no jsu zjedav na ten pribeh a na ovladani dvou mecu a to hlavni .......... kdy to bude na PC