Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
SW:TOR na Comic-conu
24.07.2010 01:01 | Autor: Dromedarr

Právě probíhající Comic-con přinesl velice zajímavé informace o The Old Republic . Tou nejzajímaější jsou bezpochyby vesmírné souboje a kustomizace lodí. Souboje budou řešeny tak, že hráč bude s lodí prolétávat přes tzv. "Hot spots" (nejspíše společné vesmírné lokace pro všechny hráče) a odtud bude vstupovat do instancovaných zón, kde bude konfrontován s polem asteroidů, stíhačkami, destruktory či fregatami atd. Žádné informace o vesmírném PvP nebo raidech, ale myslím, že i toho se dočkáme. Nejpozději v datadisku. Screeny a podrobnosti vyjdou v říjnu v jednom z amerických herních magazínů. Budeme Vás informovat.

Dále byly upřesněny tato důležitá fakta:

Měnit frakci nikdy v průběhu hry nepůjde. (myšleno Impérium a Republika)

Rasy budou omezeny classami. Každá classa má jen určitý počet na výběr.

Světelné meče jsou omezeny podle pokročilých tříd (advanced class). Např. Consular s oboustraným mečem je DPS a s klasickým mečem Healer.

Body světlé a temné strany hráč dostává nezávisle na hromadném rozhodnutí skupiny.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.