Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Přijïte na launch párty Star Wars: The Old Republic!
08.12.2011 12:46 | Autor: C.I.S.I.

Datum vydání Star Wars: The Old Republic je doslova za rohem, a tak se česká pobočka Electronic Arts společně s českou komunitou okolo hry rozhodla uspořádat launch párty, která oslaví příchod této očekávané hry.

Launch párty se bude konat 17.12. v pražském klubu Hvězda a začátek byl stanoven na 17:30. Na programu jsou přednášky o Star Wars, turnaj v Pazaaku, vědomostní kvíz, závody ve Swoopech či videa a materiály ze hry. Vstup je zdarma a pro každého návštěvníka je připraven malý dárek. Ti z vás, kteří přijdou na akci v kostýmu se Star Wars tématikou, dostanou navíc odzbrojující nápoje Dryák mistra Yody nebo Padawanův střik. Více se dozvíte na stránkách akce, kde najdete například mapku či speciální nápojový lístek.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
2.

Voltík - 18.12.2011 | 01:50

Party celkem dobrá, drinky taky ale nějak nevim, co byli zač lidi v oranžových tričkách...

1.

Mushlander - 16.12.2011 | 13:21

Zdravím,
ačkoliv bych se velmi rád dostavil, bohuže mi to nevyjde. Chci se proto zeptat, zda-li bude možné někde stáhnout alespoň záznam přednášek o MMO a světě Star Wars. Díky.