Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Aktuální stav SWGC guild
22.01.2012 12:21 | Autor: C.I.S.I.

Před nedávnem jsme avizovali, že rozjíždíme naše dvě SWGC guildy ve Star Wars: The Old Republic, přičemž tu republiková bude na serveru The Red Eclipse a imperiální na Kai'kan. Zatímco republikové zastoupení s názvem SWGC Squad pěkně expanzuje (v současné době 12 členů), o tu imperiální nebyl vůbec zájem. Rozhodli jsme se tedy ke změně a za Impérium se můžete k nám přidat na serveru Lord Calypho, kde by se mělo pohybovat přece jen více CZ/SK hráčů. Guilda ponese název SWGC Czech Corps a posílat přihlášky můžete na email guilda(a)swgc.cz - hledáme neustále nové členy na obou stranách!

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
3.

Intel - 28.01.2012 | 11:44

Novym lidem doporucuji podivat se tady:
http://www.beastriders.cz/spynet.php?st=all&gs=x:x
nejvic CZ/SK hracu (poctem) za Republiku je na serveru The Red Eclipse a nejvic Imperialistu je na serveru Legions of Lettow. Takze kdo to nechce jeste vice drolit, jde tam.

2.

C.I.S.I. - 25.01.2012 | 11:30

Brufen: neboj se, v kazde guilde jsou uplne jini lide, takze k nejakym absencim nebo nestihackam nebude dochazet.

1.

Brufen - 25.01.2012 | 07:48

Tim "ohmatat se vsim vsudy" myslis ridit dve guildy najeenou? Proc? Ani jednu tak nebudete ridit poradne. Nebudete k dispozici pro fp a ops, nebudou k dispozici oficiri kdyz je to potreba.. No jak chcete.