Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Přehled a info o našich gildách
31.01.2012 17:35 | Autor: Fluke

Zdravím naše čtenáře, případné zájemce o hraní SWTOR pod gildou nesoucí naše jméno, ale i zvědavé hráče. Rozhodl jsem se na pár řádcích této novinky trochu více představit naše dvě gildy. Krom mé snahy vás nalákat, budete mít i bližší informace. Naše první gilda nese název:


SWGC Squad

Jsme republiková gilda, takže naše ideály se nesou v tomto směru a víceméně stojíme na straně dobra. Guild Leader je sám šéfredaktor CISI s postavou jménem Cisi-Cisius (Jedi Knight Guardian). Já jako trooper zastávám funkci zástupce, můj nick je Flukeswgc. Pod těmito nicky nás můžete najít v samotné hře a projevit svůj zájem (nebo zde, či na gildovních stránkách). Náš záměr je mít pohodovou gildu, se kterou můžeme chodit na world bosse, operace pro lvl50 a pomáhat si při Flashpointech nebo Heroic questech. Vše v duchu zábavy, nic není povinné, pouze dobrá nálada a přátelské chování. Ideální počet členů, který chceme dosáhnout, je 40 lidí.

Server: Red Eclipse (Europe)

Jedná se o Player vs. Enviroment server, takže počítejte, že hra se nese v duchu bližším single player hře a není založená na volných PvP soubojích, které se zde provozují v arénách, anebo pokud se označíte dobrovolně pro PvP, a souboj s imperiálním hráčem odsouhlasíte.

Naše gildovní stránky najdete na adrese www.swgcsquad.enjin.com 

SWGC Czech Corps

Naše druhá gilda zastává hodnoty Impéria (ano, občas je to pro mě vnitřní boj, ale Impérium není líhní zla, jak se vás někdo bude snažit přesvědčit), dobrý Jedi je mrtvý Jedi a Republiku by měl nahradit řád. Naše ideály jsou čest, věrnost a boj. Je pouze na vás jestli budete kráčet ve jménu zla, anebo jste se rozhodli následovat světlou stranu Síly. Stejně jako v přechozím případě jsme zaměření na pohodovou hru s cílem pokořit všechny operace a World Bosse, kteří nás čekají. Jako Guild Leader působím já (nick En-kotu) a můj zástupce je Orwen (postava Orwens). Je nás samozřejmě víc, ale stačí kontaktovat nás, nebo opět navštívit naše stránky.

Server: Lord Calypho (Europe)

Jedná se o Role Play Player vs. Player server, takže jakmile vykročíte mimo imperiální území, dejte si pozor na republikové jednotky. Otevřené souboje s kýmkoliv z opačné frakce jsou povoleny, ale nezapomeňte, že zde ctíme herní profesionalitu a jde o to vžit se do své role. Jste agent, jednejte jako agent, a tak bych mohl pokračovat. Kdo se chce bavit pouze jen PvP a spíš prudit koho uvidí, měl by si najít jiný server.

Naše gildovní stránky jsou www.swgccorps.enjin.com

Tak doufám, že vám tyto základní informace pomohli v rozhodování, a pokud vás něco zajímá blíže, ptejte se v diskuzi! :)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
5.

lukycz - 09.04.2012 | 14:41

je to zla guilda ? ja bych sel

4.

C.I.S.I. - 11.02.2012 | 01:13

Shaker: Mas pravdu, na tuhle moznost jsem uplne zapomnel

3.

naffer - 10.02.2012 | 15:51

cawky, strasne mne mrzi ze tam jeste nejsem s vama, ale nedari se mi to nainstalovat. koupil jsem si po dlouhe dobe original a po par minutach to vzdycky vyhodi error, muze nekdo poradit s instalaci?

2.

Shaker - 10.02.2012 | 13:28

C.I.S.I - nope
barty, spolecne s vyberem advanced classu dostanes bagl do inventare a ten kdyz otevres je v nem druhej modovaltenej mec

1.

C.I.S.I. - 09.02.2012 | 23:04

Toz musi ti z nekoho vypadnout anebo si ho musis koupit