Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Books report #2
05.05.2007 00:00 | Autor: Fluke

Egmont tento rok vskutku nezahálí a v obchodech už jsou další dvě nové knížky z éry nového řádu Jedi a ironicky z posledních let starého řádu za Klonových válek.

První aktuální novinka je:

SW: Nový řád Jedi - Prvotní vektor

 Novela z opravdu početné série příběhů Nového řádu Jedi, se odehrává 25 let po zničení první hvězdy smrti v Nové republice. Jediové a Republika mají mnoho práce s vnitřními problémy, tudíž vetřelce ohrožující celou galaxii musí zastavit Luke s Marou, Han s Leiou a Chewiem a ke všemu jim v tom všem budou pomáhat jejich tři dětiJ.

Tato knížka je navíc úvodem do série Nového řádu Jedi.

 

(SW: New Jedi Order - Vector Prime, 1999, R. A. Salvatore) MOC: 249,-

Druhá:

SW: Labyrint zla

 Novela z Klonových válek popisuje poslední velkou misi Anakina s Obi-wanem před eskalací třetí epizody Star Wars. Anakin s Obi-wanem se vydávají na planetu Neimoidia, aby zajali spojence Sithů, avšak místo toho se dostanou na stopu samotnému Darthu Sidiusovi, který je záhadně vždy o krok před nimi.

Knížka samotná je prequelem k epizodě III, tudíž by měla fungovat spíše jako taková spojnice než určitý kultovní příběh, které skvělé umí napsat K. J. Anderson, či Timothy Zahn.

(SW: Labyrinth of Evil, 2005, James Luceno) MOC: 249,-

 

Příjemné počtení;)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
2.

bogdan.g - 05.05.2007 | 21:38

SW: Nový řád Jedi - Prvotní vektor vypada zajimave, koneccne ce zvejkal ala chewbacca ozyva

1.

SkyLuke - 05.05.2007 | 19:12

Dobrý, jsem zvědavej, nový dva spisovatelé Bude zase něco jinýho než Zahn nebo Crispinová.