Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
C4: The Force Unleashed - další informace + video
26.05.2007 00:00 | Autor: C.I.S.I.

Oslava 30. výročí Hvězdných Válek je v plném proudu a na právě probíhajícím Conu odhalují tvůrci různých kategorií své produkty do budoucna. Herní oblast ovládá především The Force Unleashed, o kterém se objevil nové info. Tak především, příběh byl vytvořen samotným Georgem Lucasem a bude probíhat ve značněji delším časovém úseku, než jak jsme byli zvyklí ve filmech. Hra nás provede několika letým časovým pásmem. Začneme jako přeživší Jedi, který utekl Rozkazu 66 a přežil celé Klonové Války. Následně se zařadíme po bok Dartha Vadera, jenž nás ovšem nejdříve zajme a až poté z vás učiní jeho tajného učedníka.

Hlavní postava je velmi inspirována samurajským stylem, čemuž bude odpovídat i jeho mrštnost a obzvlášť uchopení meče. Tvůrci moc nechtějí hovořit o konečné délce hry, zároveň se ale brání tím, že díky perfektní fyzice okolí si to budete chtít zahrát znovu. Zdůrazňují také fakt, že hru můžete pojmout buï arkádovým stylem, nebo jak budete mít zrovna chuť. Samotný příběh bude epický a temný, o tom není pochyb, avšak autoři se nijak netají tím, že do FU bude zavedena špetka humoru. Lucas jednou prohlásil, že humor je ve Star Wars velmi důležitý a nepostradatelný (no u Jar Jara si nejsme jisti...). Takže jako Temný učedník narazíte na několik vtipných scén, na kterých se vyřádili především designéři. Ostatně už v prvním videu jsme mohli vidět, jak se Stormtroopeři úsměvně zachraňují před jistou smrtí :-)

Během oslav výročí bylo vypuštěno také nové video, ve němž se především mluví o původních plánech hry. LucasArts měli napsáno několik her, ze kterých nakonec vyšla vítězně varianta s Temným učedníkem. Abychom byli přesní, nejdříve se uvažovalo o hře s hlavní postavou aká Darth Maul. Schválena, zatím, nebyla ani verze s tzv. Wookie Warriorem (že by Chewie za mlada? :-). K vidění jsou především záběry koncept artů s několika novými kousky a také gameplay sekvence, ovšem bez jakéhokoliv grafického hávu.

 

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.