Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Pikantní novinky
20.02.2013 21:48 | Autor: Fluke

Dalo by se skoro říct. Podle Fox News s příchodem datadisku Rise of the Hutt cartel a planety Makeb i na protest spousty hráčů přibude možnost do hry prožít homosexuální romanci, a to pouze na planetě nové planetě Makeb. Takže jedni protestují proti zavedení a druzí zase protestují proti tomu, že to je segregace gayů, prostě taková klasika. Je to mírně nafouknutá bublina, na kterou se určitě zeptáte: "BioWare stojí vám to za to?" Nu, zřejmě stojí, protože i negativní reklama je reklama, protože o čem se mluví... ;)

Co dále? BioWare přidalo do hry možnost placení kartelových bodů skrze SMS službu Boku. Maximálně si můžete koupit 450 bodů a světe div se, služba je podporována i v ČR. Otázka je jestli to v naší zemi někdo využije.

Co se týče Star Wars 1313, na německém Facebook profilu Playstationu sice ohlásili vydání na PS3, ale LucasArts to záhy vyvrátilo jako nepřesné, že žádná data nebyla zatím ohlášena a nebudou se nadále vyjadřovat. LucasArts, které vlastní Lucas Film, které vlastní nyní Disney zřejmě kontroluje veškeré projekty. Doufáme tedy, že 1313 nedostane stopku.

Nedávno také uniklo video o zrušené bojové hře ze světa Star Wars, zrušené už v roce 2005 před tím než nadešel její čas. Inu video nevypadá špatně, mohla to být zajímavá hra, ale jméno studia nezní moc důvěryhodně. Bojovku ze světa Star Wars bychom celkem brali, za poslední roky se LucasArts snažilo stále udělat něco nového přitom kdyby se vrátili trochu do minulosti za dob her Jedi Academy nebo všech SW simulátorů a inspirovali se, tak by nám možná udělali větší radost.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.