Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Zapojte se do výzkumu českých MMO hráčů
30.05.2013 21:10 | Autor: C.I.S.I.

Nyní trošičku odbočíme od herních novinek a přesuneme se na akademickou půdu. Skupinka studentů z Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity aktuálně provádí průzkum, který se zaměřuje na české hráče MMO her. Pokud se mezi takové pařany patříte, pak neváhejte vyplnít dotazník na oficiálních stránkách. Mimochodem, k dnešnímu dni se podařilo získat přes 3000 odpovědí! Níže už je přiložen oficiální text od autorů projektu:

 

PLAYERS WANTED!

Skupina mladých výzkumníků z brněnské Masarykovy univerzity nadšených do nových technologií hledá hráče a hráčky MMO her ochotné podělit se o svoje zkušenosti. Následující tři roky se budeme v rozsáhlém průzkumu zabývat online hrami, jejich hráči i avatáry. Na rozhovory s padesátkou českých hráčů a hráček, které jsme provedli loni na podzim, nyní navazuje první dotazník.

Pokud máte čas a chuť pomoci popsat fenomén MMO a české komunity, která jej obklopuje, oceníme vaši snahu a zájem. Pro účastníky jsme připravili tombolu o hodnotné ceny! Bližší informace a vstup do dotazníku najdete na našem FB profilu (https://www.facebook.com/czmmog) nebo přímo na http://ivdmr.fss.muni.cz/MMO.

Otázky a komentáře směřujte na Káču ©kařupovou (skarupov@fss.muni.cz). Budeme moc rádi, i když tuhle informaci pošlete dál – svojí guildě, klanu, spoluhráčům... 

Děkujeme moc a těšíme se na vaše odpovědi,

Kača ©kařupová, Lukas Blinka a David ©mahel             P.S. Věříme, že se jako naši čtenáři, a doufáme i hráči MMO SWtOR, k výzkumu připojíte, protože se jedná o jedinečný projekt, který mnohé vypoví o online hraní v ČR, které se značně liší od mnohých států, ne-li kontinentů ;) (Fluke)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.