Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Chapter 8 v SW Galaxies
16.01.2008 00:00 | Autor: Dromedarr
Včera, okole 6 hodiny odpolední našeho času, udeřil do světa Star Wars Galaxies nový chapter s pořadovým číslem 8 a názvem The Nova Orion Crisis. Protentokrát se vývojáři zaměřili především na vesmír a vše s ním spjaté. Jedním z hlavních pilířů hry je, jak název napovídá, přidání vesmírné stanice Nova Orion s celým novým vesmírným systémem, Ord Mantell. Zde na hráče čeká serie questů rozdělena na 2 dějové linie, kde si každý může určit ke které straně tamějšího konfliktu se přidá.

Dále se rozšířil počet pozemních kolekcí a nově také kolekcí vesmírných v čele s jednou z nejrozsáhlejší s odměnou v podobě schématu na jednu ze 3 nových frakčních dělových lodí. Tyto ohromné třípatrové kolosy pojmou až 10 nezavislých střelců a dalších 10 hráčů jako pomocný personál. Interiér lodí je velmi prostorný a samozřejmě plně modifikovatelný, stejně jako hráčské domy. Nakonec jako poslední přidaná loï je starorepublikový Naboo N-1 Starfighter.

Pokračování neuniklo ani Aurillii. Hráči se nyní mohou vydat na novou heroickou instanci na palubu samotného Imperial Star Destroyeru, kde bojují protí pirátské posádce, která loï okupuje.

Posledním vztyčným bodem chapteru je vylepšená dekorace. Nyní mohou hráči plně využít svoji kreativitu, neboť bylo zpřístupněno otáčení předměty v dalších 2 rovinách. Otačení předmětu je nyní tedy možně uplně jakkoli.

To vše a mnoho dalšího nyní v Star wars Galaxies...
Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
4.

Dromedarr - 03.04.2008 | 22:33

momentalne ne

3.

protector - 02.04.2008 | 16:24

da sa to hrat aj na free serveroch?

2.

Dromedarr - 27.03.2008 | 21:57

no hrajeme na eclipse... ale bohuzel ted je to s populaci dost spatny, uz to chce aby nas spojili s nakym poradne zaplnenym serverem. Byly tu 3 velky cesky gildy, ale ted uz zadna neni, tak sme v jedny mezinarodni imperialni.
Momentalne je aktivnich okolo 20 cechu nepravidelne. Takovych tech hardcore lidi, co tam jsou porad je malo.

Pak znam par lidi na Chimaere a nekdo je taky na Brie

1.

sifon - 28.02.2008 | 14:09

na akych serveroch hrate ja na wanderhome takmer 3 roky par slovakov a cechov som uz nasiel ale vazne len par