Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Nová anketa: Vaše postavení k současnému dění okolo Star Wars her
28.05.2009 00:00 | Autor: C.I.S.I.

Konečně jsme se dostali k výměně hlasovací ankety, ve které jsme se vás ptali, zda se vám líbí "nový" (už ho máme přes půlrok) design stránek. Jednoznačně kladné odpovědi nás potěšili a je důležité říct, že jeho tvorbou stojí Jata, takže pochvaly směřujte na něj.

Novou anketou děláme takový průzkum, pomocí něhož chceme zjistit, jak jste na tom v momentální době s SW hrami. Těšíte se na The Old Republic anebo na Clone Wars? Jste majitelem nějaké konzole a užíváte si The Force Unleashed? Nebo jste zklamáni a chtěli byste něco lepšího? Odpovědi jsou v ankětě nachystány jenom pro vás, takže hlasujte. Rádi se podíváme, jak jsou na tom čeští hráči Star Wars her. Pro nováčky: Anketu najdete v levém sloupci.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Dawe - 02.06.2009 | 20:33

Jsem veliký fanoušek SW ale současná tvorba Lucas Arts se mi moc nezamlouvá!! Nevím, co všechno bych dal za to, aby vývojáři udělali SW:KOTOR 3!!