Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Temná Síla je mezi námi!
04.11.2009 00:00 | Autor: Fluke

  Force unleashed ultimate sith edition na PC/PS3/XBOX360 je už v podstatě venku, a to v každém slova smyslu. U nás se vydání bohužel protáhne až ke 20.listopadu jak jste si mohli všimnout na Xzone. Nicméně velmi příznivá cena zůstává a konzolové edice jsou zabaleny v lákavém steelbooku s artwork knížkou. Určitě využijte náš „shop".   

 To by bylo konstatování faktů, co mě spíše překvapuje je chování marketingu LucasArts, které absolutně na vydání PC verze nereaguje. Domácí stránky zejí prázdnotou. Samozřejmě to není poprvé, co LucasArts pochybilo jak v oboru distribuce, tak ve výrobě her, ale člověk si prostě na to nechce zvyknout, i kdyby to bylo jejich motto. Chybějící multiplayer, který by mohl být ve stylu „jedi knight" by potěšil mnohem více, než nové mise, ale to nemá cenu příliš rozebírat. My si tu hru přece koupíme tak jako tak, tak proč utrácet za propagaci, že? Buïme tedy rádi, že propagaci The Old Republic má pod palcem Electronic Arts.

        

 Z prvních dojmů PC verze opravdu není zklamáním, a doufáme, že se jí dostane pozornost i od domácích herních portálů nebo donutíme někoho z redakce sepsat recenzi:) Pokud se něco objeví, tak náš twitter to zcela jistě nemine. V souvislosti s tím můžete do vydání očekávat v naší Force Unleashed sekci překvapení, ale více zatím neprozradím.

 Poslední věcí je, že bych chtěl poděkovat našim čtenářům za věrnost a krásnou návštěvnost v poslední době, na oplátku vám stále budeme přinášet novinky a překlady. Podělte se s námi v diskuzi, jak dlouho už nás navštěvujete.

 P.S. na anketě se pracuje a tentokrát z ní může vzejít i něco dobrého pro nás hráče těšící se na The Old Republic.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
5.

Svíťa - 30.11.2009 | 22:55

Docela by mě zajímalo o čem bude děj v tom ultimate sith...

4.

lim3tak - 04.11.2009 | 23:30

a co WoW? ten jede jak na MACU tak na pc

3.

Drom - 04.11.2009 | 23:27

pravdepodobne neexistuje, protoze pochybuju, ze by fungovala hra na macu i PC

2.

lim3tak - 04.11.2009 | 23:04

je na ty krabici kurva uz napsano i MAC nebo to byl předtím nakej zvast a zadna MAC verze neexistuje????

1.

Imperius - 04.11.2009 | 21:24

Tak ja to uz parim 2 dni a je to BRUTAL hra.Ani do prace som 1 den nesiel .Ako hra je bohova ,ale bosovia su brutal tazky nez clovek zisti co na neplati.Osobne odporucam kazdemu zavislakovi,ale ak si chce clovek uzit tie najvacsie krasy hry chce to fakt nadupanu masinu.