Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Balení Ultimate Sith Edition v EU
02.12.2009 13:10 | Autor: Fluke

Bohužel se stalo, čeho jsme se obávali, u nás i ve zbytku EU je konzolová Force Unleashed v Ultimate Sith edici pouze v plastových krabičkách, u PS3 dokonce i s novým logem, které napodobuje PSP balení. Tudíž se musím omluvit za dezinformaci o verzi v kovovém balení s art knížkou. Nenechte se tedy zmást obrázkem na Xzone. V obchodech už je, můžete se jít podívat osobně. Na obrázku je aktuální přebal.

    

Speciální balení v kovové krabičce (steel book), u PS3 dokonce s klasickým PS3 logem, seženete pouze v USA. Cenově přijde na stejné peníze jako v ČR (i s poštovným), ale prodejci, včetně Amazonu k nám hry neposílají, takže jedině přes známého ve státech. Pokud máte tu možnost, tak vřele doporučuji. Za stejné peníze více muziky.

Vydání PC verze se znovu oddálilo až na dnešek a zítra prý i v obchodech, ale máme pocit, že se znovu posune. Kde je chyba netušíme, v Anglii už je k dostání, nicméně nemá tak výhodnou cenu jakou slibuje Xzone (699,-). Nepříliš nadšenou recenzi PC verze jste si mohli nedávno přečíst na Eurogameru. Ve většině se jednalo o technické problémy, tak doufejme, že LucasArts bude pokračovat ve vydání dalších opravných patchů. Když se nám dostane do ruky, tak napíšeme i své dojmy.

Update: Xzone už píše PC verzi do 24 hodin, od zítra by tedy mohla být k dostání.

Update 2: PC verze je na Xzone konečně skladem, nakupujícím přejeme příjemné zážitky z hraní.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.