Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Limitovaná edice Kinect Star Wars + odložení hry
27.08.2011 17:46 | Autor: C.I.S.I.

Kinect Star Wars má být jedním z hlavních taháků zařízení Kinect, které snímá váš pohyb a můžete si jej přikoupit ke konzoli Xbox 360. Nicméně po zhlédnutí prvních gameplay záběrů na letošní E3 pozvedlo dost hráčů obočí nahoru. Kvalita hry byla pochybná a celé to působilo tak nějak divně a nepřirozeně. Rozpaky možná cítí i v kancelářích Microsoft s LucasArts, a tak se tito giganti nakonec rozhodli hru odložit na příští rok, aby se pořádně vyladila a byl využit potenciál jak hry, tak celého Kinect zařízení. Podle nás je to rozhodně dobrý krok, na GamesComu 2011 jsme si hru osahali a nebyla to žádná sláva (v příštích dnech tomu věnujeme kratičké dojmy). 

[Více v sekci Screenshoty]

Celé odložení se týká i speciální Kinect Star Wars Xbox 360 edice, jež byla nedávno oznámena. Rozdíl oproti klasickým Xbox 360 konzolím bude v tom, že samotné zařízení a ovladač budou v barvách droidí dvojice R2-D2 a C-3PO, přičemž v balení bude samotná hra a také samozřejmě pohybový senzor Kinect. Konzole navíc bude vydávat zvuky přesně jako ze světa Star Wars (při zapnutí/vypnutí atp.), dále tam najdeme Kinect Adventures a nakonec exkluzivní stahovatelný obsah ze služby Xbox Live. Ještě dodáme, že konzole v sobě bude ukrývat 320 GB disk a celá tato sranda vás vyjde na 10490,-. Bundle si můžete objednat třeba na Xzone.

Do příslušné sekce jsme také zařadili 15 nových screenshotů ze hry, na nichž uvidíte Rancorna, za kterého budete moct hrát, závody kluzáků a souboje Jediů s droidy.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.