Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Dojmy z bety Star Wars: The Old Republic
11.11.2011 22:30 | Autor: C.I.S.I.

Před několika týdny jsme se společně s několika dalšími českými herními médii dostali do uzavřené betaverze Star Wars: The Old Republic a bylo by na škodu, kdybychom se s vámi nepodělili o naše dojmy. Článek, o jehož obsah se postaral hlavně Fluke, si můžete přečíst zde. Cisi psal dojmy do nového čísla SCORE a po 4-stránkovém ZOOMu už prostě neměl sílu na to, aby o všem psal znovu i zde. Čili pokud máte zájem si přečíst jeho názor na hru, neváhejte a běžte si do trafiky koupit SCORE s pořadovým číslem 213, ve kterém mj. najdete třeba také recenzi na Heroes VI, Rage či rozhovor s opravdovými vojáky o Battlefield 3.

Mimochodem, nezapomeňte si zkontrolovat svůj email. BioWare rozesílají mnoho pozvánek do víkendového betatestu a kdo ví, třeba se usměje štěstí zrovna na vás. A jak to vypadá s těmi našimi dojmy?

"Během posledních týdnů se odehrála mediální beta zaměřená na republikovou stranu Star Wars: The Old Republic, a my jsme u toho samozřejmě nechyběli. Já osobně jako Jedi Knight, a kolega CISI jako Trooper. A samozřejmě se hodlám podělit o své dojmy s Jedi Knightem s vámi. Jak už jistě víte, ať začnete jako Jedi Consular, nebo Jedi Knight (stále je těžké překousnout, že Knight je v podstatě hodnost, ne zaměření), vaše startovní pozice je na krásné planetě Tython, ve vnitru známé Galaxie. Zde se také nachází..." [POKRAČOVAT NA CELÝ ČLÁNEK]

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
4.

Salambos - 15.11.2011 | 21:13

Já to Bo beru jako nebo ale díky za info

3.

Adamus - 15.11.2011 | 15:02

1. Ano, pokud jsi byl vybrán a BioWare ti poslali email, ve kterém ti píšou, že jsi byl vybrán do beta testingu tak si zahraješ.

2. Bo není nebo, ale protože. Jen do budoucna.

2.

Salambos - 14.11.2011 | 19:20

No a jak to teda je budem se tam moct prihlásit na to testování když nám to poslali bo jak to teda je??

1.

Rasttaman - 14.11.2011 | 09:39

do bety invnuli uplne vsechny co byli prihlaseni do bety. Takze vlastne vsechny co se registrovali