Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
LucasArts chystá novou akci
27.04.2007 00:00 | Autor: C.I.S.I.

Futuristická 3D akce - takový žánr nám má přinést společnost LucasArts ve své nové akční hře. Jisté je, že se nebude jednat o hru z prostředí Star Wars, byť všechny události se budou točit okolo budoucnosti naší Země. Bojovat proti sobě budou dvě strany, přičemž na jedné straně jsou následovníci nanotechnologií a cybernetických serepetiček, kdežto na druhé straně své zájmy hájí vyznavači genetické manipulace a evolučního vývoje. Navíc každá strana bude pracovat na vyvinutí svých super vojáků.

Hru si budeme užívat z pohledu vlastních očí, avšak nebude problém přepnout na pohled třetí osoby. Nebudou chybět ani "průkopnické" novinky a za zmínku tak stojí, že hra je vyvíjena pro novou generaci konzolí (o PC verzi se šeptá, ostatně jako o celé hře :-).

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

bogdan.g - 01.05.2007 | 11:14

posli ma bogdan.g@seznam.cz
pls neaky info a odkazy