Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Představena nová hra s názvem Star Wars 1313!
01.06.2012 07:39 | Autor: C.I.S.I.

Zvěsti potvrzeny. Nová hra se bude jmenovat Star Wars 1313, bude se odehrávat v podsvětí Coruscantu a vše uvidíme z pohledu třetí osoby, čili půjde 3rd Person akci. Hlavním hrdinou by měl být prozatím bezejmenný námezdní lovec, který se bude pohybovat v oblasti "Level 1313", což je část Coruscantu, kam byste rozhodně nejeli očumovat místní památky a mrakodrapy. Všude je totiž cítit ta správná kriminální špína. Námezdní lovec půjde po stopě nebezpečnému kriminálnínu spolčení, přičemž bude vybaven nejen svými lidskými schopnostmi, ale také nejrůznějšími exotickými zbraněmi a gadgety. Hra by nás měla zavést mezi Star Wars mýty, o kterých jsme už několikrát slyšeli, ale nikdy jsme neměli šanci je vidět na vlastní oči. Více toho prozatím nevíme. Navštívit ale už můžete oficiální stránky a začněte se těšit na pondělí, kdy mají mít premiéru první gameplay záběry!

Star Wars 1313 mělo premiéru v novém dílu GTTV, na který se můžete nyní podívat. O 1313 se mluví hned na začátku epizody a k vidění je i první záběr ze hry, ve kterém se dvě neznámé postavy slaňují do lodi. Letmo je pak představena technologie, jakou používají tvůrci hry (LucasArts) pro render obličejů. 

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
1.

Rasttaman - 01.06.2012 | 12:05

to bude jak Pray 2