Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Přenos charakterů ve Star Wars: The Old Republic bude spuštěn 12. června
07.06.2012 21:52 | Autor: C.I.S.I.

BioWare během probíhající E3 potvrdili, že dlouho očekávaný přenos charakterů z jednoho serveru na druhý bude ve Star Wars: The Old Republic spuštěn příští týden 12. června. Autoři nicméně předem avizují, že se chtějí vyhnout případným komplikacím a proto připravili následující opatření:

  • Transfery budou možné pouze na určitých serverech. Hodně bude záležet, na jak moc zalidněném serveru se hráč zrovna nachází, přičemž cílem je především zachovat a rozšířit populaci na ne zcela zaplněných serverech. Zatím není přesně stanoveno, kterých serverů se to bude týkat, ale během procesu transferu by hráč měl vidět, kam se ze svého původního serveru může přemístit a naopak.
  • Pokud už má hráč zpřístupněné své Legacy schopnosti, tak se nemusí bát, že by o ně přišel. Přesunou se společně s jeho herním charakterem.
  • Guildmasteři a členové guild nebudou moct přesunout celou svou guildu na jiný server, místo toho jí budou muset reformovat. A pokud mají svou banku, tak si jí musí nechat znovu zpřístupnit pomocí zákaznické podpory. Pozor, tato činnost nebude prováděna automaticky, je potřeba osobně kontaktovat zákaznickou podporu.
  • Pokud se hráč přesune na jiný server a jeho jméno už bude obsazené, tak se bude muset přejmenovat.
  • To samé platí i u Legacy systému s tím rozdílem, že své Legacy jméno bude muset hráč zadat znovu v jakémkoliv případě (hráč může použít své původní Legacy jméno, pokud již není obsazené).
  • Kvůli velkému počtu herních charakterů (několik miliónů) může přenos trvat i pár hodin.

Na Public Test Serveru pak byl oficiálněnahozen herní update 1.3 s názvem Allies / Spojenci a díky jeho testování můžou hráči získat následující hodnost (zaměřeno na novou funkci Group Finder)i:

  • Strike Team Specialist – k získání této hodnosti je potřeba dokončit čtyři různé obsahové části (Flashpointy, Flashpointy Tier 1/Tier 2 v Hard Mode nebo operaci ve Story Mode) za jeden den NEBO osm různých obsahových částí za sedm dní. Vše samozřejmě pomocí funkce Group Finder.
  • Strike Team Commander – tuto hodnost si hráč naopak zaslouží za splnění čtyř různých obsahových částí za jeden den A ZÁROVEŇ za dokončení osmi obsahových částí za sedm dní.

Hodnosti hráč dostane (pokud splnil všechny podmínky) po oficiálním spuštění herního updatu 1.3.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.