Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Oznámen datadisk ke Star Wars: The Old Republic!
18.12.2012 19:05 | Autor: Fluke

BioWare dnes oznámilo oficiální rozšíření ke hře Star Wars the Old Republic, jehož vydání se plánuje na Jaro 2013. Datadisk nese název Rise of the Hutt Cartel, takže zcela jistě se seznámíme se zločineckým huttským syndikátem, který chce hájit své zájmy nezávisle na Republice a Impériu. Přinese novou planetu Makeb, novou výbavu, nepřátelé, prostě to, co nesmí chybět žádnému datadisku. Dále se zvýší limit z levelu 50 na level 55, a přibude spousta nového příběhového obsahu, kompletně namluveného. Z hlediska příběhu se bude jednat o 4. kapitolu.

Popravdě, už jsme čekali kdy se oznámí první datadisk, ale tak trochu jsme se báli, že to nebude tak žhavé po odlivu platících hráčů z SWtOR, přechodu na Free 2 Play možnost, a odlivu několika důležitých osobností z BioWare. Možná právě proto bude Rise of the Hutt Cartel pouze digitální datadisk. Můžete si ho už nyní předobjednat za 9,99 dolarů, pokud jste předplatitel, jestli ne, tak za 19.99 dolarů. K předobjednávce do 7. ledna navíc dostanete 5 denní náskok před ostatními hráči podobně jako při startu SWtOR minulý rok.

Nejvíce se těšíme, kromě příběhu, jaké novinky datadisk přinese. Doufáme třeba v nové hratelné rasy, lepší Free 2 Play bez omezení, a co vy? Podělte se v diskuzi.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.