Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Přichází nová hra s názvem Star Wars: Attack Squadrons!
17.12.2013 22:44 | Autor: C.I.S.I.

Kde se vzala, tu se vzala, světlo světa spatřila nová hra z prostředí Hvězdných válek s názvem Star Wars: Attack Squadrons. Kromě premiérového traileru a pětice screenshotů jsou k dispozici následující informace:

- Hrát se bude celkem ve třech herních režimech: Free For All (Deathmatch), Team Dogfight (Team Deathmatch) a Base Defense (bránění základny)
- Vaše vlastní lodě si budete moct upravovat k obrazu svému
- Za vyhrané kola budete získávat body, díky kterým si později nakoupíte různé předměty a vylepšení
- Nové lodě, předměty a vylepšení budou dodávány každý měsíc


Star Wars: Attacks Squadrons nabídne online vesmírné bitvy s až 16 hráči a podle všeho můžeme očekávat Star Wars variantu her War Thunder či World of Warplanes. O vývoj se stará prakticky neznámé studio Area 52 Games a distribuci zajistí samotné Disney. Hra bude dostupná zdarma jako free-to-play a již teï se můžete přihlásit do bety a doufat, že vývojáři vyberou zrovna vás. Navštívit můžete oficiální webové stránky hry a hru můžete rovněž podpořit na Facebooku.

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.