Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
SWtOR update 2.7 Invasion a F2P rozšíření Galactic Strongholds
18.04.2014 15:29 | Autor: Fluke

Minulý týden se Star Wars the Old Republic dočkalo nového updatu „Invaze“ s pořadovým číslem 2.7. Co všechno vlastně přinesl? Kromě klasických oprav chyb v kódu přináší novou příběhovou linku „Forged Alliances“, respektive její první část. Její součástí jsou dva nové taktické Flashpointy pro hráče s postavou levelu 55, Assault on Tython a Korriban Incursion. V nich potkáte dvě nové postavy, Theron Shan (Příbuznost se Satelle Shan jasná) a Lana Beniko. Forged Alliances bude mít tři části a dalších dvou se dočkáme v updatech během roku. Tvůrci navíc slibují výživné finále.

Dále jsme se dočkali nové Warzóny „Quesh Huttball pit“, kam nás zve šílený baron Deathmark na zápas v Huttballu. Warzóna Dread Fortress získává „Nightmare“ mód, čili nejvyšší možnou obtížnost. Starfighter rozšíření vydané na začátku tohoto roku se dočkalo nové mapy v módu „Domination“. Navíce skončila první sezóna hodnocených PvP soubojů v arénách a brzy začne druhá. Výherci dostanou poštou tučné odměny, takže koho baví PvP, neměl by otálet. Druhá sezóna bude také kratší a odměny budou rozdávány rychleji.

Po Starfighteru nás v létě čeká nové rozšíření, a to Galactic Strongholds. Po zajímavých leteckých soubojích tentokrát dostaneme vlastní příbytky na obyvatelných světech jako Coruscant, Nar Shaddaa, či Dromund Kaas. Guildy se sa navíc dočkají vlastních vesmírných lodí, kde se budou moci všichni scházet. Pokud se tedy ve své lodi cítíte bez domova, jako byste se neměli kam vrátit, tak za chvíli nebudete muset. Samozřejmě vás čekají hodiny strávené dekorací, která bude po zásluze odměněná prestiží. Inu, proč ne. Ve které jiné hře tohle všechno dostanete.

Kdo si navíce předplatí herní čas do 11. května získá zdarma vlastní byt se třemi pokoji na planetě Nar Shaddaa, bonus 1000 kartelových bodů a přístup k rozšíření už 24. června. Ti, kdo si zakoupí předplatné mezi 24. červnem až 28. červencem, tak dostanou pouze byt bez tří pokojů a přístup do rozšíření 29. července. Free2Play hráči se dočkají až v srpnu a veškeré byty budou muset pořídit za vlastní herní, či kartelové finance. Doporučujeme tedy zakoupit si před 11. květnem 60 denní hrací kartu, ať vychytáte to nejlepší a v červenci si můžete už hrát zase zdarma :)

Toliko vše k novinkám z SWtOR, hraní zdar!

(Autor hraje na serveru Red Eclipse za Republiku s postavou Troopera, zaměření Commando Medic jako Preffered status player)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.