Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
SWtOR Galactic Strongholds se posunuje!
08.05.2014 19:23 | Autor: Fluke

BioWare Austin posunul vydání Free2Play rozšíření Galactic Strongholds pro SW The Old Republic z původního 24. června pro první předplatitele (První zn. předplatné do 11. května) na 19. srpna. Hra se zpozdí o necelé dva měsíce, ale všichni, kdo si předplatí hru do 11. května nyní dostanou byt v paláci na planetě Nar Shaddaa ne se třemi pokoji zdarma, ale s pěti! V celkové hodnotě čtyři milióny republikových kreditů, a to se vyplatí! Volejte nyní na... omlouváme se, nechali jsme se unést ;)

Součástí bonusu je také nový titul "Intrepid" a zvláštní zvířátko Subteroth. Podle ukázek si svá zvířátka, spídry a parťáky budete moci v bytě i vystavit. :) Předplatitelé, kteří zaplatí do 15. července, tak nyní dostanou dříve slibovaný byt na Nar Shaddaa se třemi pokoji, místo dříve slibované "garsonky". Tito hráči se do hry dostanou nejdříve 16. září. Všichni, kdo si chtějí zahrát zdarma se mohou těšit na F2P přístup 14. října. Doufáme, že se čekání vyplatí.

Kromě posunu data vydání je z nového videa patrné, že gildovní vesmírné lodě mohou dokovat u planet a bojovat o ně každý týden s ostatními gildami přímo na zemi. Pokud se na planetě nachází vaše gildovní loï dostanete taktéž různé výhody a buffy, které budou o to lepší, když vám bude planeta týden patřit. :)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.