Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Humble Star Wars Bundle!
03.02.2015 22:41 | Autor: Fluke

Tohle se jen tak v životě neopakuje, zahrát si největší Star Wars pecky, zaplatit kolik chcete a přispět na dobročinnou věc. Ano, Humble Bundle právě uvolnil nálož Star Wars her. Jde o hry Knights of the Old Republic a KotOR II: The Sith Lords, Dark Forces a Jedi Knight: Jedi Academy, Battlefront II, Republic Commando, Force Unleashed Ultimate sith edition, Force Unleashed II a Empire at War. Další nás dokonce čekají!

Jak jste si určitě všimli jsou to hry, kterým se věnujeme s láskou i u nás na SWGC. Všechny Star Wars hry, které nakoupíte na Humble Bundle jsou aktivovatelné na Steamu, takže pokud někdo čekal DRM free verze, které už má GOG.com, tak ho musíme zklamat. Tentokrát je to těžký boj mezi fondem Unicef a DRM politikou, ale určitě se pro jednou shodneme, že děti jsou důležitejší. Tak už vytáhněte peněženky ;)

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.