Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Nová knížka propojí epizodu 6 a 7
17.03.2015 23:39 | Autor: Fluke

V září za mořem vyjde první knížka z nového SW rozšířeného univerza, Star Wars Aftermath, která spojí děj mezi Návratem Jediho a novou epizodou 7: Síla se probouzí. Děj knihy se bude odehrávat hned po zničení druhé hvězdy smrti a odhalí, kdo zaplní vakuum vzniklé po pádu Impéria. Dozvíme se také oodkud pocházejí nové postavy epizody 7.

Autor knihy, Chuck Wendig, má zkušenosti s psaním scénářů filmů, her a provozuje blog terribleminds. Znát ho můžete i z internetového magazínu The Escapist, kde psal o hrách a pop kultuře. Jsme zvědavi, co nás čeká, Thrawn se tam asi neobjeví, ale půjde o povinnou četbu před filmem i novým Battlefrontem ;) Třeba se nám poštěstí a Egmont tuto knihu vydá i u nás ještě před premiérou, měli by na to tři měsíce.

Pro nás by bylo ideální, kdyby Visceral nebo BioWare zasadili svou hru do tohoto období. Mohli bychom si to místo čtení i zahrát, narozdíl od čtenářů máme štěstí, že mnoho SW her nebude novým kanónem ovlivněno, pouze děj celé Jedi knight série s Kyle Katarnem (Dark Forces, Dark Forces II, Jedi Outcast, Jedi Academy).

Zdroj: Kotaku

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.