Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Square Enix se bude podílet na SW!
01.04.2015 12:34 | Autor: Fluke

Možná jste už na internetu zachytili návrhy, jak by vypadalo Star Wars podle Square Enix. Tyto postavy ve značně asijském výtvarném stylu nakonec nebudou pouze figurkami dostupnými v Asii v sérii Variant Play Arts Kai. Už po několika hodinách o ně projevili sběratelé a veřejnost takový zájem, že se svou přiběhla i Disney.

Disney se domluvilo se Square Enix na dalších návrzích postav ze Star Wars pro nový seriál, který bude primárně pro asijské publikum. Seriál se dočká se i anglického dabingu a světové premiéry, takže nezůstaneme ochuzeni. Odehrávat se bude v novém expandovaném univerzu, které nahradí to původní, a navíc pozmění i děj epizody 6: Návrat Jediho! Půjde o období před zničením druhé hvězdy smrti až po novou Epizodu VII: Síla se probouzí.

Je to tak, Disney se tímto krokem rozhodlo, že původní děj Epizody VI: Návrat Jediho nebude kanónem. Ve prospěch nového filmu „Síla se probouzí“ upraví scénáristi mnoho skutečností, ale do původního filmu zasahovat nechtějí. Jestli bude Epizoda VII velmi úspěšná a herci dají svolení, tak se Disney nebrání natáčení nové Epizody VI.

Nebyl by to Square Enix, aby se s Disney nedohodl i na herní sérii. Moc informací nemáme, ale půjde zřejmě o 3D RPG akci, jak je u SE zvykem. Mohli bychom se dočkat skvělého zážitku, jaký nabídl nový Deus Ex, ale ve Star Wars a mnohem propracovanější. Základem samozřejmě bude grafika založená na představených figurkách. Square Enix, výjimečně svou hru vydá pod Electronic Arts, aby se neporušily stávající smlouvy. Slovy ředitele evropského SE Phila Rogerse: „Star Wars je pro nás příliš cenná značka, než abychom tuto možnost propásli. Na spolupráci s EA se těšímě.“

My se samozřejmě těšíme na seriál i hru, protože tenhle asijský styl Star Wars si určitě zaslouží vlastní sérii, která jak doufáme, bude temnější. Doufáme jen, že změny v Návratu Jediho nebudou příliš obrovské, ale remake by mohl být velice zajímavý, pokud na něm bude pracovat J. J. Abrams.

APRÍL!

Zdroj: Square Enix

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 

Zatím ľádné komentáře.