Star Wars Game Centrum

SWGC
 
Attack Squadrons Battlefront Star Wars 1313 Star Wars Kinect The Old Republic The Force Unleashed 2 LEGO Star Wars The Force Unleashed KotOR 2 Clone Wars Adventures Clone Wars Empire at War KotOR Battlefront 2 Battlefront Star Wars Galaxies Republic Commando Jedi Knight: Jedi Academy
Chystáme pro vás češtinu na TSLRCM
25.04.2015 20:53 | Autor: Fluke

Mnozí z Vás si jistě všimli, že jsme nedávno aktualizovali instalace češtiny pro oba díly Knights of the Old Republic, však to taky po té době chtělo. Poskytli jsme i návod na instalaci poslední a stabilní verze The Sith Lord Restored Content Mod pro druhý díl, která je kompatibilní se všemi verzemi (CD, Steam, GOG). My jsme si, ale řekli, že to nestačí :)

S Martinem "Kovi" Kovářem, který stojí s mnoha dalšími překladateli za češtinou k oběma dílům KotORu, jsme dali slovo, a pracujeme (teï už spíše testujeme) na českém překladu TSLRCM. Kovi byl na nás tak hodný, že připravuje i aplikaci (znovu, už ji spíše testujeme :), která vám do kompletní instalace KotORu 2 s TSLRCM nainstaluje češtinu, můžete si v ní zvolit jaké pohlaví byl Revan a za jaké budete hrát, hru lze skrze ní spustit a vytvoří na ploše i spouštěcí ikonku.

Dotahujeme nitky a brzy vše pustíme ven, ale chtěli jsme se o informaci podělit, abyste byli nalákáni ;) Takže vy, kdo neznáte angličtinu od hlavy až k patě, či preferujete horu textu v RPG v rodném jazyce, tak se těšte. Znovu si zahrajete skvělý KotOR 2 i s tím, co tam původně mělo být. Mezitím si připravte CDéčka (DVDéčka) nebo své digitální edice, věřte nám, že po těch letech stále stojí za to se vrátit a vzít světelný meč do ruky!

Komentáře k novince
Jméno:
Text:

Ochrana proti spamu. Napiąte číslici osm:
 
   
2.

Fluke - 27.04.2015 | 21:01

Díky za slova podpory, už máme skoro vše hotovo, tak ji brzy vydáme

1.

Pavel - 27.04.2015 | 15:38

Toto je velmi,velmi dobrá zpráva,kdysi jsem hru koupil na steamu,ale je nehratelná a bez češtiny ani ránu
Díky Vám kluci za Vaší snahu !